Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

O: Kasutajat

Soovitatud postitused

Nõuded mis peavad kindlalt olema, kui neid pole - MITTE PAKKUDA MUUD SITTA MULLE!

 

Nõuded:

 

1) Account peab olema P2P Vähemalt 10 päeva

2) Pank peab olema vähemalt 5m+

3) Total peab olema 1200+

 

Soovitavav, annab hinda juurde:

 

1) 99's

2) Pank 10m+

3) Total level 1600+

4) Hea username, mitte ntks mingi "Pker76yes"

5) Kui olete esimene omanik.

 

 

Mul on võmalik kasutada nii SwedBank'a kui ka SEB panka.

Teie, kes te pakute jätate siia oma msni, juhul kui mind huvitab teie pakkumine, lisan teid ise.

 

ETTE ANNAN VAID MODERAATORITELE, ning 50+ TEHINGUTELE, MUUD VÕIVAD PE*SE OMA ETTEANDMISE JUTUGA MINNA!:kiss:

Vabalt võime kasutada MM , teie maksate , MM'ks tuleb kindlasti mõni usaldusväärne moderaator.

 

Pakkuge! :ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Rsn: Hard 2 Ko

Pank pole praegu küll tasemel, aga 3m+ saaks vabalt peale panna, kui ostmissoov on.

devilguy91@hotmail.com

Cmb 99/107

 

Aa jah, mingi 20-25 days p2p ka veel praegu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Stan, puue ? Pank peab olema vähemalt 5m, olgu sul kasvõi 4.9, mina tahan 5'e. Sanderz, sa oled ka taun ? Pooled siit on vist idioodid.. Stan sinu acci ei taha selle pärast ka, et see on 100 inimese käest läbi käinud.

 

Markson, palju sa umbes tahad ? Ma arvan et ma sinult ei osta, sest dclaws teevad asja päris kalliks. :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Stan, puue ? Pank peab olema vähemalt 5m, olgu sul kasvõi 4.9, mina tahan 5'e. Sanderz, sa oled ka taun ? Pooled siit on vist idioodid.. Stan sinu acci ei taha selle pärast ka, et see on 100 inimese käest läbi käinud.

 

Markson, palju sa umbes tahad ? Ma arvan et ma sinult ei osta, sest dclaws teevad asja päris kalliks. :P

 

Mida sa mölised?. Olgu sinu teema aga võiksid ilusti käituda. Öelda ,et kirjas oli sinu nõuded mitte pu*si ,et sul mingi puue või idioodid olete? Nii hakkavad veel rohkem su teemas mölisema. Ainukene kellel siin puue on sul.. Parem mine arsti juurde ja ravi oma närve. rs on sulle halba aint teinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma lugesin valesti, arvasin, et 3M vaja pank. 5M on sama kerge muretseda.

Nii paljude käest läbi käinud? Kust kohast sa seda võtad??

 

Aga jah, rahune ükskord maha ka. Kohe näha, et sa oled 11-aastane jõmpsikas, keda pole normaalselt üles kasvatatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
see kuu liitunud , ylbe käitumisega ja tahab ette saada ... mõttetu wannabee scammer

 

ORLY? Ma olen siin foorumis olnud 2-3 aastat, olen banni saanud kuna ütlen välja mida mõtlen, mitte ei poe siin teistele nagu teete seda teie. Ootan veel pakkumisi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ORLY? Ma olen siin foorumis olnud 2-3 aastat, olen banni saanud kuna ütlen välja mida mõtlen, mitte ei poe siin teistele nagu teete seda teie. Ootan veel pakkumisi.

 

Vägev...sa võiks veelkordki saada ning miks sa tagasi ronid kui sind siia ei taheta..?Lõpetuseks proovi vähem "lahe" mees olla ning tuleta meelde,et sul algas puberteet.Äkki see paneb su mõtlema mida kirjutada. :%

srry spammi eest...warnige kui tundub vajalik ;/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kle mida kuradit sa siin paugud?

käi ise perse

ja mitte pakkuda oma sitta?!?

sa peaksid see sitt olema kes ise acci ei suuda teha.

isegi lvl 4acc pole sitt kui ise oled teinud.


:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tuleb veel kloune välja ? Minge solkite offtopicus teemasi, mitte siin.

 

kle mida kuradit sa siin paugud?

käi ise perse

ja mitte pakkuda oma sitta?!?

sa peaksid see sitt olema kes ise acci ei suuda teha.

isegi lvl 4acc pole sitt kui ise oled teinud.

 

Vanemad ei anna piisavalt raha, sittur ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ORLY? Ma olen siin foorumis olnud 2-3 aastat, olen banni saanud kuna ütlen välja mida mõtlen, mitte ei poe siin teistele nagu teete seda teie. Ootan veel pakkumisi.

 

big diil? ma olin rs2eestis 15 liituja üldse.. Nime ei avalikusta. Moded teavad ainult ja admin kes ma olen ja mõni tavakasutaja. teistel pole vaja teada väga. Kui sa avalikustad siis kes oled? vb isegi tean kuna sinusuguse ülbusega meenub küll mõni vant rs2eesti algusest.. Ning mis ma ütlesin käitu ise viisakalt siis käitutakse sinuga sammuti. Ja kitsekene kus meie warnid on? sa ei jooksegi pugema? härra vahvli moderaator äkki warnite neid tüüpe kes minu teemas spämmivad , kuna ma olen hale kitsekene.. mää.,.:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.