Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

GTA4 probla

Küsimus

VIP

tere probla siis suht gta4 graafikaga vms ei tea milles probla on äkki oskate aidata 45802172td6.th.jpg

jooksevad siis mängu ajal äkki kellelgil sama probla... mäng on orikas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

7 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

Ma küll probleemi ei näe, kehv videokaart äkki? Pane settingud kõrgemale? Väiksematel settingutel võibki olla kõik kandiline jne...

 

Varjud on mul endal samasugused, täpilised, see on tavaline, peab ootama fixi...


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas
Ma küll probleemi ei näe, kehv videokaart äkki? Pane settingud kõrgemale? Väiksematel settingutel võibki olla kõik kandiline jne...

 

Varjud on mul endal samasugused, täpilised, see on tavaline, peab ootama fixi...

 

suht parimate hulgast on videokas ma pakun et plaat vms on vigane suht võimatu on mängida kui varjud muudkui tõmblevad

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
suht parimate hulgast on videokas ma pakun et plaat vms on vigane suht võimatu on mängida kui varjud muudkui tõmblevad

 

Mäng on patchitud? Mis videokaart on? Kuidas need varjud tõmblevad? Nagu kui kiiresti liigud siis nad värisevad vms? Kui jah siis paljudel on see jama, isegi mul, see on tavaline kuna seda alles üritatakse parandada vist... Aga kui on kuidagi nii, et varjud nagu vilguvad sul ekraani peal , mingid kolmnurksed mustad kujundid korraks viskavad ette, siis sul kas draiverid uuendamata, framework3.5 on ka vaja, või siis on patchimatta...


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas
Minuteada patch väljas, shadow graphic keera põhja, ütle oma conf ka, millega mängid ..

 

ma eile lasin peale ja mingi patchi ta tiris mingi 23 jaan 2009 update vms videokaart on ati radeon HD 4850 512mb

mängin 1280x1024 75 hz mediumi peal on graafika

 

Mäng on patchitud? Mis videokaart on? Kuidas need varjud tõmblevad? Nagu kui kiiresti liigud siis nad värisevad vms? Kui jah siis paljudel on see jama, isegi mul, see on tavaline kuna seda alles üritatakse parandada vist... Aga kui on kuidagi nii, et varjud nagu vilguvad sul ekraani peal , mingid kolmnurksed mustad kujundid korraks viskavad ette, siis sul kas draiverid uuendamata, framework3.5 on ka vaja, või siis on patchimatta...

 

on peal nagu mina aru sain 23 jaan 2009 patch aga pole ka kindel eriti:P varjud muudkui tõmblevad nuh ei oska eriti seletada näiteks sõitmise ajal lagedal maal hakkab maa peal varjud tekkima nagu ruudustik vms eile tirisin draiveri uuendused ikka sama aga anna palun link kust saaks framworksi ja patchi:P kui tead:P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
ma eile lasin peale ja mingi patchi ta tiris mingi 23 jaan 2009 update vms videokaart on ati radeon HD 4850 512mb

mängin 1280x1024 75 hz mediumi peal on graafika

 

 

 

on peal nagu mina aru sain 23 jaan 2009 patch aga pole ka kindel eriti:P varjud muudkui tõmblevad nuh ei oska eriti seletada näiteks sõitmise ajal lagedal maal hakkab maa peal varjud tekkima nagu ruudustik vms eile tirisin draiveri uuendused ikka sama aga anna palun link kust saaks framworksi ja patchi:P kui tead:P

 

Patch on sul järelikult peal siis, kui lähed gtasse sisse, logib sind windows live sisse, kui sul account tehtud sinna, siis ta küsib sult et kas tahad updateda, siis updated ära.

Frameworki, oota otsin lingi kohe sulle

 

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=333325fd-ae52-4e35-b531-508d977d32a6&DisplayLang=en

See on framework, sealt paned download ja tõmba


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Hmm kaart iseenesest hea, originaal mäng?

 

Patch on 1.0.2.0 ?

 

Minuteada on Optionsites selline graafika osa nagu : Shadow graphic või textures etc, kui videomälu lubab siis pane maximumi peale, kui muidugi pole.

 

Ma pakun, et patchi kas pole / vigane , pira mäng?

 

Grand Theft Auto IV Update Version 1.0.2.0

 

+

 

Uued VGA driverid, mõned väidavad, et GTA IV jookseb paremini, mõned mitte, tasub proovida. Vaata kindlasti enne mis sul hetkel on, et saaksid hiljem vanad tõmmata, kui halvasti jookseb, või probleemid tekivad.

 

ATI Catalyst™ 9.1 Display Driver for Windows XP Professional/Home Edition

 

ATI Catalyst™ 9.1 Display Driver for Windows Vista (32 bit)

 

Kui 64bit OS, siis ütle.

Kui ei aita siis murrame pead uuesti.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.