Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Reklaam

Soovitatud postitused

VIP

Mis värk on ? Vahvlile makstakse reklaami eest :)? Nice, Banneri yleval mingi panga v2rk :D


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

ok tehke mind adminiks ma n2itan teile lahedaid eksperimente ;)


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sakib. Teeb aeglasemaks. Bye.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
Foorum käib alla.

Mis seal ikka.

 

Oeh Siim. Palun maksa mulle hostingu eest 300.- kuu + vBulletin litsents 1500.- ning domeeni aastane registeerimismaks 100.- ning ma ei mõtleks sekundikski reklaamide peale.

 

Reklaamist saadud raha kasutan kindlasti enamusjaolt kommuuni arenguks. Miks mitte mingi % reklaami rahast kõrvale panna ja sellega rentida üks kena maja kokkutulekuks?

 

Lähitulevikus on plaanis osta vBSEO (Search Engine Optimization), mis maksab umbkaudselt 2700.-, see tarkvara muudab aga meie foorumi otsingumootorites rohkem nähtavamaks ja garanteerib vähemalt 30% külastatavuse suurenemise.

 

 

Ahjaa, keegi kena kunstnik võiks sellele bannerile joonistada mingisuguse raami ümber, et ta sulaks logoga kokku vms. - jagan usinatele kunstnikele embleeme.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jei mu teema saab kuulsaks !

 

See reklaamivärk p2ris hea idee, sellega teenib sitaks raha ;)


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
sellega teenib sitaks raha ;)

 

Usu mind, rikkaks sellega ei saa. Hostingu kulud katab ära ja natuke saab ideefondi raha kõrvale panna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Oeh Siim. Palun maksa mulle hostingu eest 300.- kuu + vBulletin litsents 1500.- ning domeeni aastane registeerimismaks 100.- ning ma ei mõtleks sekundikski reklaamide peale.

 

Reklaamist saadud raha kasutan kindlasti enamusjaolt kommuuni arenguks. Miks mitte mingi % reklaami rahast kõrvale panna ja sellega rentida üks kena maja kokkutulekuks?

 

Lähitulevikus on plaanis osta vBSEO (Search Engine Optimization), mis maksab umbkaudselt 2700.-, see tarkvara muudab aga meie foorumi otsingumootorites rohkem nähtavamaks ja garanteerib vähemalt 30% külastatavuse suurenemise.

 

 

Ahjaa, keegi kena kunstnik võiks sellele bannerile joonistada mingisuguse raami ümber, et ta sulaks logoga kokku vms. - jagan usinatele kunstnikele embleeme.

 

Selle eest orjavad juba tavaliikmed.

Alex maksab vahvli renti, sina rs2eesti.com domeeni ja vahvel.net aadressi registreerimist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Harjumise asi lihtssalt tegelt?

 

Mudugi Rapid, täiesti mõistan sind ning, mõlemale poolele ju hea?

Paljud kindlasti vähemalt proovivad seda mängu, ning Trivian saab omaltpoolt juurde liikmeid . (mudugi neid, kes aktiivselt mängima jäävad)

 

Et, ise küll rahul . Aga nende bänner suht fail mõnest kohast . :D


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
Selle eest orjavad juba tavaliikmed.

Alex maksab vahvli renti, sina rs2eesti.com domeeni ja vahvel.net aadressi registreerimist.

 

Kui alex maksab renti siis pole hullu midagi ju, tal ju õppetoetus 1000.- kuus, pole hullu 300.- sealt vahvli alla panna, siis hea foorumis käia.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Rent on 99.- kuus, aadressi eest tuleb maksta teatud summa (kord aastas) ja rs2eesti.com domeeni mida te jätkuvalt rendite pole juba ammu vaja.

Selle summa saaksite ilusti 200 peale veeretada.

Aga noh, tehke mis tahate, teie foorum. Lihtsalt hakkab silma ja pole eriti kenakeses foorumi osas ka (kõige üleval)

Ja üüratult suur on ta ka. Aga see teine lõik mu tekstist on minu arvamus... Ärge näkku lööge.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga rõve näeb foorum niimoodi välja !


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eh just paar nädalat tagasi avastasin selle mängu mida reklaamitakse :)


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Foorum käib alla.

Mis seal ikka.

 

Kui ei meeldi mine ära .


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Su jutust sain ma küll aru. "Issand, foorum käib alla" . Tõmba uttu kui ei meeldi. Sina mängid siin isa nagu oleks mingi "kõike teadja" . See ei tähenda, et sul vanust rohkem kui teistel annab sulle eelise.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

200sk8j.png

 

Mis iganes, ma ei saand poindile pihta

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Su jutust sain ma küll aru. "Issand, foorum käib alla" . Tõmba uttu kui ei meeldi. Sina mängid siin isa nagu oleks mingi "kõike teadja" . See ei tähenda, et sul vanust rohkem kui teistel annab sulle eelise.

 

Kus ma ütlesin et mulle ei sobi?

Mõni on eriti ülbeks läinud :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

lol sul mingi jama see banner on vahvel banneri yleval ja seda valget v2rki kyll pole

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
lol sul mingi jama see banner on vahvel banneri yleval ja seda valget v2rki kyll pole

 

Ära tõmba nii palju kanepit.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.