Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Müün kasutajat Yksix

Soovitatud postitused

Ma nüüd ei tea kas keegi siin praegustest inimestest mind üldse kunagi teadis või midagi kuulnud on aga jah, majandussurutis on ja raha on vaja ning kätte on jõudnud hetk müüa maha oma RS kasutaja. Kasutaja nimi on Yksix ning see on tehtud kunagi aastal 2002. Pikemalt ajaloost siinkohal seletada pole mõtet, kõik pikk jutt on kunagi kirja pandud ja näha saab seda mulle pmi saates, sest siin vist tsenseerib foorumi nime ära. Olen accoundi ainus omanik ja peaksin teadma ka kõiki reqe ja asju, need saab loomulikult kaasa ja kes teab siis tegelesin mingi vahe ka RSi miljonite ja kraami müügiga ja seetõttu peaks ka minu usaldatavus olema kahtluse alt väljas. Peale accounti ära müümist vastutab selle eest täielikult uus omanik ja mingisuguseid scamme ja asju minu kaela veeretama tulla pole mõtet.

 

Accountil on peal kõikvõimalikud bunny earsid, vikatid ja peaaegu kõik muud holiday itemid ka vist, mõni võib puudu olla. Pangas sisaldub ka kraami kuid selle reaalsest väärtusest mul väga aimu pole. Lisaks vähemalt siis kui viimati mängisin, ehk siis mõni aasta tagasi, sai logida ka RSC-sse, kas ka praegu saab, selles pole kindel. Ühtegi black marki charil pole täiesti green zones oli, tsekkisin just. Quest points on 180.

 

Praegu veidi tähtsusetu fakt veel, et kunagi oli kasutaja ka eestis #1 Strength tabelis.

 

Hinda ikka tahan veits, eks pakkumise käigus annan teada kui minujaoks sobilik hind peaks tekkima, midagi ulmelist ka ei nõua loomulikult aga sobiva hinna mitte tekkimisel jääb account mulle. Alghinnaks võiks olla 500.

 

Panga pilt ka http://img142.imageshack.us/my.php?image=yksixpankcq8.png

 

 

Samas on müüa ka üks hp 9 account, millel attack 5 vist. (Tegelt on mul ka üks hp 9 char millel att 27 kuid see vist kahjuks bannitud) Sellel ma suudaksin ilmselt tuletada meelde vaid passwordi, midagi muud tal polegi olnud kunagi. Nimi oli sellel vist äkki Papist Poiss.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

nu stats pilt tahax ka tglt ja pilt sellest, et acc ikka sinu.....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ütlen, et ta on VÄGA usaldusväärne inimene ja isegi mina võiks talle ette käia. Tähendab, ma soovitasingi tal selle kasutaja siin müüki panna. Seega ärge palun rääkige enam, et pole usaldusväärne.

Kasutaja muidu super :)

Edu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Teen otsa lahti, 250.-

 

//Edit: Ma ei pannudki MIINIMUM HINDA esimeses postis tähele:D Võiksid rasvasemaks selle hinna teha.:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Jep see pilt on mingi ülivana ka. Aga okei kui te nii paranoikud olete siis...

http://img134.imageshack.us/my.php?image=vahvelef4.png

 

Ühes teises foorumis on kirja pandud ka võimalikult täpselt selle accounti ajalugu, võin teile privaatsõnumis saata selle lingi.

 

Ja noh selle usaldatavuse koha pealt ma ei tea kas keegi kursis on aga nii paar suve tagasi ma kardan, et olin Eesti kõige suurem millidega varustaja üldse. Kaubaks läks mitte kümneid ega sadu miljoneid vaid miljardeid. Kellelgi mingeid pretensioone ei esinenud ja ühtegi jama ei tekkinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tglt pead küll ütlema jh :D

ET ma olen ... :wink:


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Usu mind mina lootsin sama kui panin oma kasutaja myyki.


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.