Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Oleks abi vaja..

Küsimus

No ei saa kuidagi internetti.. Kui klõpsin interneti peale, siis tuleb ette leht et ei saa ühendust, diagnoosin probleemi ja ütleb nii: http://www.neti.ee is not set up to establish a connection on port ''World Wide Web Service (HTTP) with this computer. Ma olen oma sada asja ära proovinud, mida see windows help ja support on käskinud teha, miski ei näi mõjuvat.

Aga kui minna Safe Modeiga saab ilusti neti.

 

Aidake mul tõesti juhe koos :huh:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Ava tsenterius ja kevatre. Pane sekker käima ja kusutta mukes ja razx ära. Siis ava henker ja muuda sealt setingud ära. Ja kui ikka ei aidand siis pead karsektima selle kerpesist.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
jah ricol on õigus , kui see ei aita ühenda veenenger lisa kku'se ja discnote ketta peale ja siis notepadilt mzile ja setingutest peaks saama .

 

seda ka et kui veenegerist natukene kspud näpid võib discnotebx paigast ära minna ja siis pead dossezist jälle mziga jamama et veenegeri tööle saada !


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Appi, ma ei saa midagi aru :huh:

 

Sa pead küll väga väga väga loll olema kui sa aru ei saa et veengeerist peab dox3b muutma ja siis tõmbad dosz2b maha ja recopyd dox3b win32systemvengeer kausta.

 

nad teevad ''nalja''

 

naljast on asi kaugel poiss.

 

Vengeerist ei saa niiisama lihtsalt dosx3bga jamada.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
No las ma olla siis loll edasi, ja äkki leidub kedagi kes viitsib seda lolli siin aidata.

 

Me oleme juba päris palju aidanud.

 

TEEN SULLE NÜÜD PUUST JA PUNASEST ETTE.

 

Mine: My Computer - Local Disk C: (vmsiganes sul on) - WINDOWS , siis seal peaks olema selline kaust nagu "system32".

 

Siis kustuta see kaust ära, siis kustuta recycle binist ka ära.

 

tee arvutile restart ja see kaust tuleb tagasi ja kõik ongi korras.

 

NO PROBLEM BRO


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Mul ei lase seda kausta kustutada.

 

hmm...

 

Mine sinna folderisse ja ürita võimalikult palju faile ära kustutada.

 

Seal ongi viga.

 

Siis restart ja failid jälle normaalsed.

 

oleks see minu teha, saaks bongshot ja ta pubekatest wannabe jyngrite kamp IP banni -.-

 

Oleks oleks...


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
sest ta teeb su yle nalja

 

mida sa sonid ?

 

Ma üritan siin heast südamest inimest aidata.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.