Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Oleks abi vaja..

Küsimus

No ei saa kuidagi internetti.. Kui klõpsin interneti peale, siis tuleb ette leht et ei saa ühendust, diagnoosin probleemi ja ütleb nii: http://www.neti.ee is not set up to establish a connection on port ''World Wide Web Service (HTTP) with this computer. Ma olen oma sada asja ära proovinud, mida see windows help ja support on käskinud teha, miski ei näi mõjuvat.

Aga kui minna Safe Modeiga saab ilusti neti.

 

Aidake mul tõesti juhe koos :huh:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitatud postitused

  • 0

hmm, ok veel kysimusi ^^.

 

lylita korra enda viiruset6rje programmid ja firewallid jms mis v6iks blokkida v2lja ja proovi siis ,kui see aitab ytle mis sa v2lja lylitasid kui mitte, siis ilmselt kysin uusi kysimusi(see on see hea variant, halb oleks kui ei kysiks ^^).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

ok proovi seda, mine file-> exit pannes k6ik firefoxid kinni, siis alusta Safe Modeis

 

pane ''kasutajas2tete asendamine firefoxi vaikes2tetega''(ylevalt neljas)

ja pane ''salvesta muudatused ja taask2ivita''

muide sul inglise v6i eesti keeles firefox?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

No läksin .. Internet Explorer is currently running without add-ons .

?

 

Ma ei tea kas see midagi loeb aga, Safe Modeiga ei saanud ka enam internetti ühe kasutajaga mida ma koguaeg kasutan. Tegin uue kasutaja ja sellega nüüd saab..:wa:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

mine Programs and Features control panelis ja kustuta k6ik j2ljed AVG'st, kui ikka midagi ei muutunud

 

http://www.vistax64.com/vista-general/158881-how-completely-remove-avg-computer.html

 

vaata seda topicut, kui sul on inglise keelga probleeme, anna teada

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

no ma kahtlen selles aga kes teab, isiklikult prooviksin enne nende viiruset6rejetega jamada, ja peale igat uninstalli, installi proovi kas internet t66tab

 

http://windowshelp.microsoft.com/Windows/en-us/help/e4cf223e-279d-4ada-a6e6-e575cb29ee4d1033.mspx

 

v6i kui sa annad oma arvuti Specid siis saan otse riistvara tootjate kodulehed anda ^^

v6i oma emaplaadi tootja nime ja seerianumbri

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.