Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Poker ? !

Soovitatud postitused

VIP
Nojaa :D kmatu , muidu "21" pole poker vaid blackjack .

 

Ma tean , ma ütlesingi , et mängin erinevaid mänge , 21 kaasa arvatud..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

:D, ma olen 14, et ma ei tea Triosse saax sisse muidu kuidagi nii et vanemate kaartidega plex nussi? :D

Et muidu irl siin mingi paar aastat mänind juba umbs nii nädalas kord.

Aa ja ma ei tea võite ka öelda muidugi mõnda kohta, kus äkki ple piiranguid vmidagi( vanuse poolest ). Aitäh!


(L)war_euroByKGK.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma mängin muidu siin küla keldris. ajame poisid kokku ja igapäevased kommi rahad raiskame õhtul pokkeri mängus :P. suurim võit oli sõratega mängides mingi 150.-. aga proovisin 1 kord triopetis mängida. ei tulnud seal midagi välja :). raiskasin 1k rulli ära ja enam ei viitsi :) sõbradega lõbusam mängida ertiti hea siis kui võtad mingi kommi paki kaasa ja hakkad müüma kommi 2krooni 1 komm või siis 1 lonks 10.- :D


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
:D, ma olen 14, et ma ei tea Triosse saax sisse muidu kuidagi nii et vanemate kaartidega plex nussi? :D

Et muidu irl siin mingi paar aastat mänind juba umbs nii nädalas kord.

Aa ja ma ei tea võite ka öelda muidugi mõnda kohta, kus äkki ple piiranguid vmidagi( vanuse poolest ). Aitäh!

 

Igal pool on piirangud al. 18 - 21 :D

Aga piirangud ongi ,et neid rikkuda ja keegi pole mind veel tabanud ja raha olen ka kätte saanud enda andmetega :ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Igal pool on piirangud al. 18 - 21 :D

Aga piirangud ongi ,et neid rikkuda ja keegi pole mind veel tabanud ja raha olen ka kätte saanud enda andmetega :ty

 

:D:D, aga kui vahele võetakse siis lihtsalt ei saa enam seal mängida või toimub midagi veel ? :O


(L)war_euroByKGK.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
nonii, hakkan siis ka mängima vist...

vaatan algul äkki kuskil väiksemate panustega laudasid, sest skilli ei ole neti omas, ja raha ka praegu natuke vähe...

Suletakse ikka nt Triobeti konto right? ;)

 

Soovitan jälgida bankrolli , ehk su bankroll peaks olema vähemalt 30 buy in-i vastavalt sellele limiidile milles sa mängid . :uni:

Muidu võid kiiresti oma raha maha mängida , saad mõne bad beati ja ongi vsjoo :dead:

 

Jah , minul pole veel kuskil midagi suletud . Samade andmetega teist kasutajat teha ei tohi !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui sul Trios läheb kasutaja lukku ning näiteks 300 EEK jääb peale siis tahad öelda et see jääb sinna?

Ise ka usud?

 

Ma sain IP bänni vms,(sõbraga kahepeale) ning siis raha ei saand kanda.

Saatsin kirja ning kanti ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise tegelen ka suht :).

Trio ja Unis :).

Kahjumis pole :).

Raha kuhugi ma ei kanna, kui saan freerollis lähen rahalauda vms, ostan kuhugi sisse :).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kui sul Trios läheb kasutaja lukku ning näiteks 300 EEK jääb peale siis tahad öelda et see jääb sinna?

Ise ka usud?

 

Ma sain IP bänni vms,(sõbraga kahepeale) ning siis raha ei saand kanda.

Saatsin kirja ning kanti ära.

 

Ahjaa ,see vist oleneb ka mille eest sa bänni saad ;)

Mingi cheatid kuidagi või omad mitut kasutajat siis ei saa raha tagasi minuarust :h:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mängin rl, ei hakka netis enne mängima kui 18 ei ole. Ei viitsi vanemate kontodega jne jamada.

A muidu ikka plussis, minu vastu on VÄGA raske mängida. Raisen suvaliste kätega niikaua, kuni callid ja just siis on mul nuts vms :D Et jah, harva lahkun kaotusega peale mängu :D

Aaa jah, Hold'em ikka.

 

Donk :who:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul t6-ga connectimisel mingi probla , ütleb ,et viga internetis :S

Pean vist uuendama seda clienti :D

 

 

T6 läks pankrotti vahepeal, nüüd avas teises võrgus uuesti uksed, nüüd ainult videopoker neti casiino jne. paljud jäid lõppus t6-es rahadest ilma, sest välja ei olnud võimalik kanda.:who:

 

Halvimal juhul suletakse su konto ja jääd seal olevast rahast ilma . :D

 

Mis tähendab "halvimal juhul jääd kontost ilma?" Kontost jääd nii või naa ilma, algul suletakse konto siis saad kirja klienditoelt, et saadaksid neile passikoopia, kui ei suuda ära tõestada, et oled täis ealine siis jääd ilma nii kontost, kui ka seal olevast rahast. (H)

 

Vabandan :)

Muidu keegi on proovinud ka juba Pokerstrategy?

 

 

Ma olen suht kindel, et siit ei lahenda keegi seda quize´t ära :D. Ise kunagi proovisin, sain oma rolli kätte, aga no eelistan ikka oma raha kulutada " Pappi tuleb pappi läheb rõõmus on mu meel" :D.

 

Mis limiidis oled muidu? Kasutad HUD-i, PT3 või mingeid abiprogramme? Ehk võiks mingi foorumi privaat turniiri korraldada mingi kerge sisseostuga, oleksin käpp.


Tere

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Hetkel üritan 25NL PLO , abiprogramme ei kasuta , 4 lauda korraga ja partypoker :D

Turniiris osaleks kui on mõnes pokeritoas kus natukene nutsu on ...

 

See quiz on suht persenuss ja ütleme ,et kes SSS kuulnud pole see ikka ära ei tee ka seda , quzi abi saate mu signatuurist ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hetkel üritan 25NL PLO , abiprogramme ei kasuta , 4 lauda korraga ja partypoker :D

Turniiris osaleks kui on mõnes pokeritoas kus natukene nutsu on ...

 

See quiz on suht persenuss ja ütleme ,et kes SSS kuulnud pole see ikka ära ei tee ka seda , quzi abi saate mu signatuurist ;)

 

NL25 Soovitan juba vaikselt hold em managerile mõtlema hakkata, sul on palju lihtsam teha kindlaks mis vastasega tegu on nit, fish, donk või kes iganes, palju foldib, palju bluffib jne. Lihtsam lugeda käsi vastase käes. Enamus elukutselised mängiad kes mängivad online pokerit kasutavad HUD-i või mingit PT3-e. Endal hea käsi analüüsida millega kaotad palju ja veidi oma strateegiad paremaks keerata.


Tere

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.