Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Illegal Runescape.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Äkki oleks mõte teha mitu uueid alafoorumeid Illegal Runescape alla.

 

Näiteks et kõik oleks eraldi:

 

RSbot uuendused.

 

RSBOT probleemid.

 

Scriptide kirjutamine.

 

Küsi scripti.

 

Scriptid : Siin tuleksid eraldi kategooriad Combat,Mining ja smithing,Fishing ja Cooking,woodcutting ja firemaking,Fletching ja crafting,Raha tegemine,Muud scriptid,beta scriptid,Katkised scriptid.

 

Siis vähemalt inimesed saaksid lisada iga uus uuendus oma alateemasse,scriptid teisse alateemasse jne...

Siis oleks lihtsam enda jaoks midagi leida,hetkel on meil suht hea arv inimesi kes kasutavad RSBOTi ja mina ka nende hulgas.:eat:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Vaevalt neid teemasid sinna alla üle 4-5 tuleks.

Seega ei näe mõtet.

 

Aga neid hakkab küll juurde tulema,rsbot foorumist saaks lisada juba mitu scripti ja juba oleks terve leht neid täis.Ei viitsi niisama seal sorida ja otsida scripte,parem et kõik oleks oma kategooria all.Las vastavad ka ise inimesed kes siin botti kasutavad,need kes ei kasuta seda ja ei tea mis see on pole mõtet öelda siin et mõtetu jne... No peale mdoesi ikka..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minu arust oleks kull sellist asja vaja , väga hea ideee ! 5+


dhdbet.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hea mõte tõesti .

Nõus sellega .


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suht võiks küll, aga ühesmõttes mitte, nagunii julm spämm käib :S.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei näe mõtet ka.

Liiga keeruliune oleks ...

Ning RS alafoorum hakkab vaikselt ära surema nii et ma ei näe mõtet mingi rsboti jaoks teha eraldi alateema.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Ei näe mõtet ka.

Liiga keeruliune oleks ...

Ning RS alafoorum hakkab vaikselt ära surema nii et ma ei näe mõtet mingi rsboti jaoks teha eraldi alateema.

 

Ei sure=/

 

Aga sinu RS mill trademis nipide müük on mõtetu ja too sureb 100%.

 

Ja kui 100 inimest seitsmetuhandest hääletasid oma usaldusväärseima isiku eest ja sa said 30 häält 7000est ja veel kiitled endast see on küll naljakas:D Laske kõik aktiivseid kasutajaid hääletada ma arvan siis sa langed,aga pofik see.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei sure=/

 

Aga sinu RS mill trademis nipide müük on mõtetu ja too sureb 100%.

 

Ja kui 100 inimest seitsmetuhandest hääletasid oma usaldusväärseima isiku eest ja sa said 30 häält 7000est ja veel kiitled endast see on küll naljakas:D Laske kõik aktiivseid kasutajaid hääletada ma arvan siis sa langed,aga pofik see.

 

pole vaja kurjustada...

Ma ei tea eriti see teema ei puuduta mind, aga ma vaatan seda sellest vaate vinklist, et eks ta ole tore küll kui foorum suureneb.(aga mingit miljonit uut alafoorumit pole küll vaja )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
pole vaja kurjustada...

Ma ei tea eriti see teema ei puuduta mind, aga ma vaatan seda sellest vaate vinklist, et eks ta ole tore küll kui foorum suureneb.(aga mingit miljonit uut alafoorumit pole küll vaja )

 

Ei tulegi miljonit,lihtsalt et Illegal runescape sisse utleksid need uued alateemad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

RSbot foorumis on kõik scriptid niigi vabalt kättesaadavad ja hästi organiseeritud...ei ole eriti mõtet hakata siia tegema scriptide kohta midagi. Lihtsalt pange scriptide leht endale bookmarkiks ja korras.

http://www.rsbot.org/mybb/forum-122.html

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tegelt võiks hääletuse teha ja las rahvas otsustab

 

Rahvas võib hääletada, võib protestida, mida iganes.

Meie, lihtsurelikud ei saa Alexi vastu. Alexi sõna lihtsalt jääb peale.

Igatahes, me ei ole Runescape suunitlusega foorum, ega vaja siia järjest rohkem rsiga seotud alateemasid.

Deal with it.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Rahvas võib hääletada, võib protestida, mida iganes.

Meie, lihtsurelikud ei saa Alexi vastu. Alexi sõna lihtsalt jääb peale.

Igatahes, me ei ole Runescape suunitlusega foorum, ega vaja siia järjest rohkem rsiga seotud alateemasid.

Deal with it.

 

Pooldan rentslit ka.. tal õigus.

Ja ma arvan, et Alex ikka kuulab tava kasutajaid ka, aga sel tõesti ei ole mõtet teha väga palju lisa alafoorumeid ja Alex on juba kõnelenud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pooldan rentslit ka.. tal õigus.

Ja ma arvan, et Alex ikka kuulab tava kasutajaid ka, aga sel tõesti ei ole mõtet teha väga palju lisa alafoorumeid ja Alex on juba kõnelenud.

 

..but he's a god.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.