Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Tehingud..omfg.

Soovitatud postitused

Nii sain siis uue tehingu juurde ja eile sain ka.

Enne eilset tehingut oli mul (2) tehingut aga need kustutati.Maitea miks aind.

Eile sain ühte tehing müüsin millid maha selle eest sain.

Ja täna sain pinni müügi eest.Mulle pandi tehing ära aga mulle ei tulnud juurde midagi aga pm tuli küll et tehing on pandud maisaa aru mis jama siin on miks mu tehingud maha läksid ja miks neid juurde enam ei tule :S väga haige värk ja palun moderaatorid ärge pange ennem Teemat kinni kui mina vastuse saan , sest mina pole süüdi selles kui keegi sama kasutajaga mitu korda paneb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mul oli korra selline asi et sain endalt ise theingu ära kustutada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kuule wereFoxy kui sa asjast valesti aru saad siis ära seleta palun.

Ma tahtsin sellega öelda et mulle on pandud 4tehingut kokku tegelikult aga aind 1on näha :S

Ja rääkisin nende inimesteda kes tehingu panid ja küisin kas olete samad inimesed jne siis nad pidasid mind hulluks ja ütlesin et moderaator Shadowcat ütles et teil on sama ip ja sama identiteet.

Ja siis ikka ütlesid et ma olen hull umbes ja kust ma seda võtan jne ühesõnaga nad pole samad inimesed lihtsalt tahan teada miks mul tehinguid näha pole kui mul peaks neid olema (4) mitte (1)..

Kahtlane värk.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sult on tehinguid eemaltatud or lisamatta kui oled tehingut teinud. Seal on ainult kMatu tehing


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule wereFoxy kui sa asjast valesti aru saad siis ära seleta palun.

Ma tahtsin sellega öelda et mulle on pandud 4tehingut kokku tegelikult aga aind 1on näha :S

Ja rääkisin nende inimesteda kes tehingu panid ja küisin kas olete samad inimesed jne siis nad pidasid mind hulluks ja ütlesin et moderaator Shadowcat ütles et teil on sama ip ja sama identiteet.

Ja siis ikka ütlesid et ma olen hull umbes ja kust ma seda võtan jne ühesõnaga nad pole samad inimesed lihtsalt tahan teada miks mul tehinguid näha pole kui mul peaks neid olema (4) mitte (1)..

Kahtlane värk.

 

Ma arvan ,et shadowcat ei võtnud lambist sult tehinguid ära? Mingi kahtlus ikka oli tal. Ja vb oli teil IP sama .. mida ma arvan kindlalt ja olid sinu accid.. Lambist ta küll ei viitsiks ma arvan? sama hästi võib kellegilt mujalt ka võtta? Miks just sult siis?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

katsu oma tehingutest üle saada.

Need ei näita siin suurt midagi.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.