Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline blu

Keskerakond mässab!

Soovitatud postitused

Tankist kust sina siis seda asja jälgisid, kui küsida tohib?

Olid kohapeal?

Kas sa tõesti arvad, et kohapealt said sa suurema ülevaate seal toimunu üle?

Muidugi oli seal ka eestlasi. Ehk olidki just nendega.


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

JAhm Eestlasi oli Pronksööl tõesti rohkem laamendamas kui Vene rahvusest kodanikke.


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pole ühegi venelase käest ilma asjata peksa saanud ja loodan ,et ei saa ka .

Nägu näha siis sa olid üks neist kes siiski jälgis asja ainult teleri vahendusel kus lasti eetrisse ainult venelaste karjeid !

Tallinn ,Tartu või Moskva ... absoluutselt vahet ei ole !!! Sa arvad ,et venelased ei saa peksa või ?

 

Ma ei oleks tahtnud seal kohapeal ollagi, mul oli juba toas selline pilk et nagu mida vittu, mida nad teevad!?

Nagu ma mainisin, tean ma vägapalju venelasi kes on toredad ja viisakad.

Tean ka seda et Eestlased korraldasid seal venelaste varjus korralikku jama.

Ma ei õigusta kedagi.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Muidugi.

Poleks Ansipit - poleks majanduskriisi.

Ansip koos oma reformierakonnaga põhjustas üldse ülemaailmse

majanduskriisi.

9/11 = Ansip

WW2 = Ansip.

Nojah, edu Edgar :)

 

Mõni pole aru saanud, et tegemist on ÜLEMAAILMSE majanduskriisiga :)


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
PANEB ELU LIIKUMA?

Ma ei saanud aru nüüd. Kas ta paneb sõjaga elu liikuma? (:D)

Või Venemaal elu liigub või misasja..

Vene poliitikud, kujutavad maailma ette sellisena:

On ühed suured kasarmud, kus KÕIK inimesed elavad. Nad käivad tehastes, ladudes jms tööl,

Palka nad ei saa. Nad saavad ainult kolm korda päevas süüa ja magamisaluse.

Ja nii elavadki kõik inimesed õnnelikult koos.. Mingi aeg tagasi oli neil selline maailmavaade..

Kahtlen et see muutunud on.

 

 

kahtlen su viimases pooles , vene ajal polnud elul midag viga ( ise ei elanud sellel ajal ) , läksid kuskile tööle said tasuta ikka korteri , nüüd kõigil suured laenud seljas oma majade jms peal.


501f2a549d18441.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tõsised poliitikud üritavad koos olla siin ,

 

Muidugi, et sinusugused matsid saaksid rahva arvamusest aru.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Enne netis uudise lugemist juba tutvusin Keskerakonna ''toreda'' kampaaniaga tänavatel. Algul vaatasin, et jälle mingi Keskerakonna plakat ja kui ma lõpuks nägin, mis seal kirjas oli...lihtsalt haige, Savisaar JÄLLE mustab avalikult teisi parteisid ja süüdistab Reformi ja IRL-i kõigis maailma hädades. Samahästi võiks tõesti Ansipit süüdistada Aafrika näljahädades ning Gruusia ja Iraagi sõjas:-)

 

Nagu eelnevalt mainitud, on see majanduskriis ülemaailmne ning rääkida mingist inimeste palkade külmutamisest...Keskerakond näitab jälle oma idiootsust. Neid plakateid lugedes tekib küsimus, et mille vastu ma siis õieti protestima peaks? Ja millega/kellega ma peaksin seal protesti lehel ühinema? Ülemaailmse majanduskriisi ajal süüdistavad Reformi ja IRL-i majanduslanguses, samal ajal, kui ise kulutavad raha sellise mõttetu ''kampaania'' jaoks ja seda just selle sama majanduslanguse ajal, mida nad ise väidavad eksisteerivat. Epic fail:hi:


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Enne netis uudise lugemist juba tutvusin Keskerakonna ''toreda'' kampaaniaga tänavatel. Algul vaatasin, et jälle mingi Keskerakonna plakat ja kui ma lõpuks nägin, mis seal kirjas oli...lihtsalt haige, Savisaar JÄLLE mustab avalikult teisi parteisid ja süüdistab Reformi ja IRL-i kõigis maailma hädades. Samahästi võiks tõesti Ansipit süüdistada Aafrika näljahädades ning Gruusia ja Iraagi sõjas. Nagu eelnevalt mainitud, on see majanduskriis ülemaailmne ning rääkida mingist inimeste palkade külmutamisest...Keskerakond näitab jälle oma idiootsust. Neid plakateid lugedes tekib küsimus, et mille vastu ma siis õieti protestima peaks? Ja millega/kellega ma peaksin seal protesti lehel ühinema? Ülemaailmse majanduskriisi ajal süüdistavad Reformi ja IRL-i majanduslanguses, samal ajal, kui ise kulutavad raha sellise mõttetu ''kampaania'' jaoks ja seda just selle sama majanduslanguse ajal, mida nad ise väidavad eksisteerivat. Epic fail:hi:

 

Poleks sa seda "Epic fail" kirjutanud oleks ma arvanud et sa oled mõni targem kes asjast midgai jagab.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Poleks sa seda "Epic fail" kirjutanud oleks ma arvanud et sa oled mõni targem kes asjast midgai jagab.
No järelikult ma siis seekord vähemalt ei ole mõni targem, kes asjast midagi jagab:D

 

Aga jah, see oli lihtsalt minu arvamus sellest kampaaniast:)


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No järelikult ma siis seekord vähemalt ei ole mõni targem, kes asjast midagi jagab:D

 

Aga jah, see oli lihtsalt minu arvamus sellest kampaaniast:)

 

Ei muidu õigel teel oled aga see sõna kombinatsioon oli kasutu :D


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No ega see Vene aeg nii lilleline ka nüüd ei olnud.

Ma ei hakka sellest rääkimagi, et meil polnud OMA RIIKI. See on muidugi kõige suurem asi.

ENSV ajal ei olnud võimalik endale oma isiklikku firmatki teha. Kõik pidi kuuluma riigile.

Kütust sai ka iga inimene piiratud koguses osta. Muidugi ei saanud pmst kuhugi mujale maailma (nõukogude liidust väljapoole.) reisida.

Kohustustlik oli mingi Vene sõjavägi..Ja see ei kestnud just vähe aega.. See oli vene ajal varjeeruv, aga mingil hetkel pidi koguni 3 aastat seal sõjaväes olema, kui mitte rohkem.

Haridust oli ka muidugi raskem saada.. Ja see juba sarnaneb mingil määral (vähemalt minu vaatevinklist) selle posti viimasele osale, mida sa tsiteerisid.

Et teha korralikku karjääri pidi sa olema muidugi läbi ja lõhki venemeelne.

Sul pidi olema täiesti puhtalt suus vene keel.

 

Kõik töötasid ja said palka (vist). Ma ei mäletagi kuidas see palga süsteem oli.

Kõik said oma toituportsud ja kütuseportsud jms kätte.

Telefoniarved olid ka kõigil inimestel samad. Räägi palju tahad, maksad ikka ühe kindla arve.


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Uurisin seda saiti, ja nad on teinud ühe asja korda.

 

Hetkel näitab 1061 inimest on liitunud protestiga, siis enne kui klikkaisid saidile näitas arvu mis peaks tulema, ja see jäi 51k ringi.

 

Mina pole juba ammu keskerakonda toetanud, valetavad, sõimavad, ajavad lolli juttu.

Miks meil on neid vaja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Author of the topic Postitas

Shh, mis te arvate et Keskerakond on kari lolle?

Eksite, Keskerakond on ehtne näide sellest kui targalt võib üks erakond käituda lolli rahva vastu.

Targad inimesed peaksid ju teadma et valitsusest ei olene kas Eesti majandus läheb ülesse või alla.

Siin on aga konks, Keskerakond otsib need lollid inimesed ülesse kes midagi ei taju ja valetab neile otse näkku et süüdi on valitsus. See paneb aga need lollid selle "ime" erakonna poolt hääletama, lootuses et majandus läheb ülesse, mida aga ei juhtu, sest majandus oleneb tarbimisest, aga mis tarbimist sul valitsus reguleerib.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma vihkan Edgar Savisaart

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.