Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline blu

Keskerakond mässab!

Soovitatud postitused

Külaline blu

Bussiootepaviljonides nägin mina täna.

Mul peaks isegi telefonis pilt olema.

 

Tekst oli midagi sellist:

 

Reformierakond ja IRL - Nende poliitika peatas majanduskasvu.

 

Eesti vajab vahetust.

 

Hääleta http://www.protest2009.eu

 

Keskerakond

 

 

// Kopeerisin teksti pildi pealt.

 

Me arvame, et Eesti väärib paremat kui see poliitika, mida Eesti juhtivad paremparteid Reformierakond ja IRL ja nende valitsus on seni suutnud pakkuda.

 

Küsi endalt: Kes vastutab kiiresti kasvava tööpuuduse eest? Kes lubas enne valimisi tagada Eesti majanduskasvu? Kas see polnud mitte Reformierakond ja peaminister Andrus Ansip? Kes lubas kaitsta meie majandusedu ja viia Eestit edasi? Miks libiseb Eesti täna oma arengus hoopis tagasi?

Kes toimuva eest vastutab?

 

Reformierakond ja IRL räägivad maailmamajandusest – kuid miks just väikeses Eestis on teiste Euroopa riikidega maailmamajanduse jahtumise otsesed mõjud elanikkonna toimetulekule kõige suuremad?

Avalda meelt, anna endast märku!

 

Kui Sa arvad, et poliitikud ja erakonnad, kellele Eesti riigitüüri hoidmine on usaldatud, ei tule oma tööga toime, siis oled õigel lehel:

 

  1. Liitu protestiga![/*:m:mqxc8323]
  2. Kinnita oma osalemine![/*:m:mqxc8323]
  3. Vali sobiv loosung või paku välja uus![/*:m:mqxc8323]
  4. Kommenteeri![/*:m:mqxc8323]
  5. Hinda teiste kommentaare![/*:m:mqxc8323]
  6. Kutsu sõpru protestima![/*:m:mqxc8323]

Aeg vahetuseks on käes.

 

http://www.protest2009.eu/ee/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Muidugi.

Poleks Ansipit - poleks majanduskriisi.

Ansip koos oma reformierakonnaga põhjustas üldse ülemaailmse

majanduskriisi.

9/11 = Ansip

WW2 = Ansip.

Nojah, edu Edgar :)


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

FUCK EDGAR!

Ta arvab et tema on Äss , tema on Jumal...

Kurat ta on Venemaa altkäemaksu all , Riigireetur rsk.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuulsin ennem kusagilt et Lasnas pidavat venkud allkirjasid koguma et Eestlased sealt välja lüüa, ma ei tea palju selles tõde on aga nii ma kuulsin...arvata oli et venelased korraldavad mõne pasa veel et "emake" venemaa appi tuleks munnidele.

 

FUCK KESKERAKOND, GO OTHERS! See savisaar arvab endast ikka sitaks vist ,

 

Veits põhjust kah ju?

Ärgem siiski unustage tema riigireeturi ameti kõrvalt et tegemist on Eesti ühe kõige mõjuvõimsama poliitikuga, olgu ta nii idu kui tahab aga selleks ta jääb...


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jällegi üks näide, miks keskerakond sakib.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
KrIIpS ma kardan, et see on lihtsalt kuulujutt vms.

Ma kahtlen, et nad julgeksid midagi sellist teha ;)

 

Pronksöö sita ju jugesid, mina isiklikult arvan et ei ole kaugel see aeg mil vene russ ajab meid mööda meie enda maad taga tankidega samal ajal kui meil on käes sõnnikuhargid, praegu te vb naerate selle asja üle kuid kõik pask sai samamoodi alguse ennem teist maailmasõda.

Kas mitte siis ei alanud "suur majandustõus" siis kui hakati sõjaks valmistuma? ding ding ding, thats right! jah nii see oli, uurige veits oma 9. klassi ajaloo õpikuid, saate ise ka aru mis ma seletada üritan.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

M6rvar.

Minu poolt on asi mitte reformierakonna pooldamises, vaid rohkem

keskerakonna MITTE pooldamises.

Enne usun ma kohe kindlasti seda, et reformierakond keeras elu perse, kui seda et

savipäts seda päästma asub.


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Author of the topic Postitas

Majanduses pole süüdi erakond vaid inimesed ise :D

Kui ei tarbita, siis ei saa ka riik raha mille najal elada. Samuti on süüdi ka välisriigid, kus on ka majanduslangus.

Täiesti absurdne on paralleeli tõmmata erakonnal ja majanduslangusel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pronksöö sita ju jugesid, mina isiklikult arvan et ei ole kaugel see aeg mil vene russ ajab meid mööda meie enda maad taga tankidega samal ajal kui meil on käes sõnnikuhargid, praegu te vb naerate selle asja üle kuid kõik pask sai samamoodi alguse ennem teist maailmasõda.

Kas mitte siis ei alanud "suur majandustõus" siis kui hakati sõjaks valmistuma? ding ding ding, thats right! jah nii see oli, uurige veits oma 9. klassi ajaloo õpikuid, saate ise ka aru mis ma seletada üritan.

 

No Venemaaga on asi muidugi teine..

Eesti riiki on 90-ndatest alates juba perse keeratud..

Mingid idioodid lastakse võimule, kes võtavad vastu otsuseid, mis on

OTSESELT riigile kahjulikud..Vot sellest ma aru ei saa.


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
M6rvar.

Minu poolt on asi mitte reformierakonna pooldamises, vaid rohkem

keskerakonna MITTE pooldamises.

Enne usun ma kohe kindlasti seda, et reformierakond keeras elu perse, kui seda et

savipäts seda päästma asub.

 

Jap, seda usun ka mina, Ansip on üks paras teate küll kes, aga Savisaar on see kes müüb Eesti pinna venamaale maha...Vene getod on varsti jälle tänavatel "sljösh kutid, rassija, rassija, rassija! Tra kahju et endal vee kahurit vms pole, läheks laseks neid värdjaid tänavapeal.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

PANEB ELU LIIKUMA?

Ma ei saanud aru nüüd. Kas ta paneb sõjaga elu liikuma? (:D)

Või Venemaal elu liigub või misasja..

Vene poliitikud, kujutavad maailma ette sellisena:

On ühed suured kasarmud, kus KÕIK inimesed elavad. Nad käivad tehastes, ladudes jms tööl,

Palka nad ei saa. Nad saavad ainult kolm korda päevas süüa ja magamisaluse.

Ja nii elavadki kõik inimesed õnnelikult koos.. Mingi aeg tagasi oli neil selline maailmavaade..

Kahtlen et see muutunud on.


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
PANEB ELU LIIKUMA?

Ma ei saanud aru nüüd. Kas ta paneb sõjaga elu liikuma? (:D)

Või Venemaal elu liigub või misasja..

Vene poliitikud, kujutavad maailma ette sellisena:

On ühed suured kasarmud, kus KÕIK inimesed elavad. Nad käivad tehastes, ladudes jms tööl,

Palka nad ei saa. Nad saavad ainult kolm korda päevas süüa ja magamisaluse.

Ja nii elavadki kõik inimesed õnnelikult koos.. Mingi aeg tagasi oli neil selline maailmavaade..

Kahtlen et see muutunud on.

 

Mõni on peale minu erru minekut normaalseks hakanud ma vaatan.

Ei väga viis et sa ka asjast vähemalt midagi jagad, m6rvar või kes iganes jah.

Ma ei usu et venemaa midagi liikuma paneb, vb järjekordse armee eesti suunas, kuigi poleks armeesgi vaja, piisaks sellest kui ansip troonilt maha lükatakse ja Savisaar pukki saab, siis läheb Eestis vinge elu alles lahti ja näete mida tähendab RUSSIAN POWER!

Minuarust suht jama teema aga tuleb seista silmitsi reaalsusega natukenegi.

MINA USUN ET VENELASED ON VARSTI UKSETAGA JA EI KARDA SEDA VÄLJA ÖELDA, KUI VAJA SIIS KA VÕTAN PASAHARGI JA SUTSKAN RAISKASID, SAAGU MA SIIS KASVÕI ISE SURMA, AGA SEDA MA TEEN ET EESTIT KAITSEN!

paljud teist hakkavad kohe mulle tootma et vaevalt küll sa tõsise ohu koral midagi teed, ma ennem mõtleks asja veits ja otsustaks siis kas tasub. arvatavasti võtaksin oma hargi.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
"sljösh kutid, rassija, rassija, rassija! Tra kahju et endal vee kahurit vms pole, läheks laseks neid värdjaid tänavapeal.

 

 

Sa oled üks nendest 12 aastastest kes pronksiöö tegevust telekast jälgis?

Kohapeal oli asi nii ,et eestlasi oli rohkem laamendamas kui venelasi oligi ja Kuna ma kolisin suhteliselt sellisesse rajooni (Tartus) kus enamik venelasi > Hiinalinn-Annelinn ja paljud sõbrad / tuttavad nüüdseks venelased siis ma ütleks ,et sul on venelastest sama arvamus mis minulgi oli ,kuna ma ei teadnud siis asjadest veel midagi.

 

Endal on päris hea arvamus neist juba ja linnas ikka oli neidki venelasi kes tulid ,surusid kätt ja karjusid vene aksendiga üle tänava: " eestlased ja venelased üheskoos uute aastasse " .

 

Loomulikult on ka selliseid venelasi kes on tänavakeeles nö. debiilikud aga kas siis eestlased on puhtamad? Pealegi mõnitatakse igat inimest kes natukenegi vene aksendiga räägib juba sibulaks jms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olles viimasel ajal maad kuulanud, kahtlen ma et kui Edgar võimule peaks saama, et tal see valitsemisaeg kerge saaks olema..Mina võtaksin meeleldi Tema vastastest meeleavaldustest jms. osa.. Aga no teisest küljest.. Ega Edgar oma trooni ei loovutaks nii, või teisiti.

Venemaaga on lood nii, et jääb vaid üle loota, et paari järgmise aasta jooksul ta midagi ette ei võtta. Sest ehk on loota, et kuskilt ilmub välja inimene, kes meie riigikaitse struktuuri präeguselt (minu jaoks olematule lähenevalt) rööpast välja ajaks ;)


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa oled üks nendest 12 aastastest kes pronksiöö tegevust telekast jälgis?

Kohapeal oli asi nii ,et eestlasi oli rohkem laamendamas kui venelasi oligi ja Kuna ma kolisin suhteliselt sellisesse rajooni (Tartus) kus enamik venelasi > Hiinalinn-Annelinn ja paljud sõbrad / tuttavad nüüdseks venelased siis ma ütleks ,et sul on venelastest sama arvamus mis minulgi oli ,kuna ma ei teadnud siis asjadest veel midagi.

 

Endal on päris hea arvamus neist juba ja linnas ikka oli neidki venelasi kes tulid ,surusid kätt ja karjusid vene aksendiga üle tänava: " eestlased ja venelased üheskoos uute aastasse " .

 

Loomulikult on ka selliseid venelasi kes on tänavakeeles nö. debiilikud aga kas siis eestlased on puhtamad? Pealegi mõnitatakse igat inimest kes natukenegi vene aksendiga räägib juba sibulaks jms.

 

Ei tasu unustada et tegemist oli 26-28 märts, tohib küsida mis uuest aastast sa jahud?

Jah tõsi ma jälgisin seda telekast, ma võin sulle oma munniga pähe anda siis näed kes meist 12 on. Teil seal pommiaugus (NII ARVAN AINULT MINA!) Tartus on venelased vb rahulikumad kui Tallinnas, ei tasu ka seda unustada.

Ma tean ka vägapalju normaalseid venelasi kuid enamus kes elavad Lasnas ja Koplis on küll pooletoobised, saa ühekorra mõne käest peksa ja sul kaob ka igasugune respect nende vastu.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pole ühegi venelase käest ilma asjata peksa saanud ja loodan ,et ei saa ka .

Nägu näha siis sa olid üks neist kes siiski jälgis asja ainult teleri vahendusel kus lasti eetrisse ainult venelaste karjeid !

Tallinn ,Tartu või Moskva ... absoluutselt vahet ei ole !!! Sa arvad ,et venelased ei saa peksa või ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.