Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Pildid ?

Küsimus

Pole kyll õige alateema aga siisgi , Kust ma saan panna endale ka pildi nagu mõndadel oma nime kõrval , seadedest aga ta ytleb mulle upload filed :huh: Loll kysimus , mõtetuid vastused ei tahaks ,:ty


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

7 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Avatari mõtled w?

Browse oma arvutist see avatar siis tuleb kohe, aga salvesta JPG failina, tegelt ilma saab kah vist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
ei tea :S
Kas eestikeelega raskusi ? Ütlesin et mõtetuid poste pole vaja , Tänan

 

Avatari mõtled w?

Browse oma arvutist see avatar siis tuleb kohe, aga salvesta JPG failina, tegelt ilma saab kah vist.

 

Jah avatari nagu sul seal see "Bart" Mul on see jpg failis , aGA BROwSEN ÄRA HAKKAN LAADIMA YTLEB ET UPLOAD IS FILED VMSS....


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Eestikeelega raskusi ?

 

Mõtetuid = Mõttetuid*

 

Uploadi pilt http://www.tinypic.com ja sealt võta link ning pane avatari sinna kasti .

 

On lahe targutada ? Elad üle äkki ?


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.