Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Tublidele

Soovitatud postitused

Kes suudab teha parima fake pildi ja pildil oleks n2ha et oled zezimaga sees! Mina suudan seda teha ja hakkan nyyd pilti tegema kes teeb ka veel siis hea ja kes tuleb siia vinguma siis pole m6tet kuna pole vaja m6tetud juttu. pange siia ainult fake pilt olles sees zezimaga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kes suudab teha parima fake pildi ja pildil oleks n2ha et oled zezimaga sees! Mina suudan seda teha ja hakkan nyyd pilti tegema kes teeb ka veel siis hea ja kes tuleb siia vinguma siis pole m6tet kuna pole vaja m6tetud juttu. pange siia ainult fake pilt olles sees zezimaga

 

Hahahaha. no tõesti. See tekst ajab naerma. Mina suudan seda teha ja hakkan nyyd pilti tegema kes teeb ka veel siis hea . Pange siia ainult fake pilt olles sees zezimaga. tüüp üritab minna välismaa foorumitesse nkn acci müüma minna.. või siis mingi ilge zezima fänn. Ise oskan teha aga ei hakka tegema. Kui keegi teeb võiks peale kirjutada faked!.. Ja peokere sa oled see kes mind ükskord üritas scämmida ja kui ei õnnestunud siis hakkasid sõimama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tra, ISSAND JUMMAL KUI RASKE SEE ON !!!

 

Topi oma kõik feigid ühte teemasse...

 

Ei ole vaja jälle uut teemat teha


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

zezima%20ruuliblol.PNG

 

 

Nii raske...Hämmastav, Tegin lihtsalt naljaviluks, juu siis too lapsuke saab rahuldust oma zezima piltidest, ei taha hatereid siia nii et las rahuldab:D

 

muidu originaal:firefox%202008-07-28%2016-08-28-26.png

 

NB: Kle zezima armastaja, otsi uus iidol, Gertjaars parim nüüd..:)


½ For me 3/4 to you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Päris hea kusjuures..

 

nimi 'Zezima' on kuidagi vasakus ääres ainult. /:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Päris hea kusjuures..

 

nimi 'Zezima' on kuidagi vasakus ääres ainult. /:

 

see ongi nii, vaata originaali ka, seal samamoodi'

 

 

NB: Oli 5minuti töö:D, Pole midagi teha woodcuti kõrvalt noh..


½ For me 3/4 to you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma pole zezima f2nn mul on lihtsalt IGAV

 

oled kuulnud sellisest jumala loodud asjast nagu Tüdruk?Kui ei ole siis märgiks ära et neil on päris suur võim igavust peletada, ja tihtipeale rõõmu isegi valmistada.


½ For me 3/4 to you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.