Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

ip change ?

Soovitatud postitused

pmst see ikka oleneb, kas sul on staatiline IP, mis tähendab, et sa ei saa seda vahetada, või dünaamiline, siis peaks ikka modemi restardist täiesti aitama.

üldjuhul on vaja modemit hoida ikka 10 sekundit või rohkem väljas, et see restart mõjutaks üldse midagi.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma tean kuidas vahetada ilma et peaks tõmbama mingi programmi või et peaks arvutile restardi tegema :D

 

 

sorry aga ma tõsiselt ei viitsi präegu seletada seda...

 

Proovi googeldada ntx "original way to change ip" or something lol :D:D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tahaks ka teada siis, mitmest heast servust banned :D


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Head, et endal sellist jama enam ei ole :).

Aga, endal kui olid kunagi probleemid ip'ga, siis ikkagi rebisin modemil juhtmed järelt ja ootasin 10-30sek ja oligi asi jälle korras :)


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
pmst see ikka oleneb, kas sul on staatiline IP, mis tähendab, et sa ei saa seda vahetada, või dünaamiline, siis peaks ikka modemi restardist täiesti aitama.

üldjuhul on vaja modemit hoida ikka 10 sekundit või rohkem väljas, et see restart mõjutaks üldse midagi.

 

 

Tegelikult ei pruugi.

Endal ka ruuter ja särk-värk, aga arvutifoorum.ee-st olen juba 2 aastat banned.

Restarte olen selle aja jooksul kindlasti sadu kordi teinud.

 

Digi TV

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.