Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

ProSki11er päevik | P2p skiller | Going to 450+ total

Kas lasta uppi?  

62 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas lasta uppi?

    • Fishing?
    • Wc?
    • Fishing,Wc, Cooking, Firemaking?(Raske)
    • Fishing/Wc ja siis Crafting


Soovitatud postitused

VIP

Lase fishing mingi 85 vähemalt siis iluzz :)


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ilus fish , aga tee mulle järele :D

Peale seda kui olen mingi 80 fish , siis teen mingi 70+ cook , enda püütud kaladega :D

Aga tee wc-d nüüd .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ilus fish , aga tee mulle järele :D

Peale seda kui olen mingi 80 fish , siis teen mingi 70+ cook , enda püütud kaladega :D

Aga tee wc-d nüüd .

 

Mõtlesin ise ka nii, aga ei viitsi, fishing nii igav, ja mida sa fishid?

Ma fishisin 63-65 lobbysid, 1500 lobby sain kokku :P...

Nüüd teen cookingut, cooking 62 Atm, (65 lisan pildi, arvatavasti õthul)

Et ma fishing ja wc teen hiljem.

Teen cooking ära niipalju kuni raha on (umbs 70-75 cooking) ja siis edasi fishi ja wc-d!

Fm-i teen hiljem kui cook mingi suht norm juba, siis tahaks mingi fm umbs 70 teha...


(L)war_euroByKGK.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma tegin 55-st alates trout/salmonitega .

Kiire .

Soovitan kah nendega teha + nendega saab pärast paremini cookida , no burning .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Gl 80 cookinguga :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Arvatavasti lõpetan päeviku.

Kasutajaga jään mängima, kuid arvamusel, mis vahvli inimesed minust on, no ma ei tea, see mõtetult haige.

Ma olen foorumis olnud aastast 2007 ja kui mõned dets 2008 liitunud inimesed tulevad ütlema et ma scammer ja ei maksa kindalt raha tagasi, siis ajab see tõesti närvi!

Vastust tean ma ise, kas olen scammer või ei, kuid varsti saate näha ka et kandsin raha tagasi,

ma ei tea ma tahaks hullult vahvlis olemist lõpetada, aga ma ei taha/ saa lahkuda scammerina...

Vahvlis ma tahaks atm olla ainult kuna siin saax kasutajaid müüa / osta, aga kuna kõik ütlevad scammer, siis ei tule seegi väga välja!

 

Palun keegi öelge, MIKS, MILLEKS, peab olema nii et ma teen umbs 5000 eest tehinguid foorumis, avastan 10+ scammerit ja siis järsku olen mina see paha. Tra kui ma scammida tahaks siis ma ei oleks 5 positiivset tehingut teind viimase viie päevaga, kui ma scammida tahaks, kas ma valiks selleks keda scammin foorumi ühe kuulsamaid ja usaldtavavamaid inimesi ( SIIM )???

Ma ei tea pean avastama tõelise scammeri ja uttu tõmbama vahvlist vist...

ATM sain just cooking 74, oli hea meel ja värki ja kui tuleb järsku selline tagasilöök, mul lihtsalt ple mõtet seda teemat edasi teha!!!


(L)war_euroByKGK.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

omg itunes easy tema on siin pikalt olnud ja arvan, et tema ei ole scammer ei usu naq eriti siis ta oleks scamminud juba kedagi ja eks varsti paistab mis sellest loost saab, liiga palju on neid scammereid juba tekkinud, thats sad. rahunege maha mõtelge enne asja üle järgi pange ennast tema olukorda ja vaadake mis teie teeks mina küll ei tahaks kanda raha mingile suvalisele keda eriti ei tea ja siin kh on vähe aega liige olnud. aga tahaks loota et war.euro ei scammi ja asi sujub normaalselt edasi ja kõik on õnnelikud. aga päevik norm, oled parem omanik kasutajale ja arendad paremini kasutajat kui eelmine omanik edu.

 

7p


(H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Omfg , kui ilus :)

10p

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Päris kobe areng :)

9p


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nice. tee smith 40


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Nice. tee smith 40

 

Tglt päris hea mõte!

Et teex fm ja fishing 70 ära siis ei viitsiks nigunii kohe wc-d, ja teex hoopis crafting ja smithing 50 (H)

Homme tahan fish 70 saada ning täna firemaking 70 :P


(L)war_euroByKGK.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ilus...

9p


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.