Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

tõlkimine

Küsimus

Kas keegi teab programmi millega saaks Inglise kellest eesti keelde tõlkida lauseid ( kui selline ültse olemas on:D) Vaja kuna enda Inglise keele oskused pole väga kiita,ja ei saa kõigest aru........(H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

5 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
Author of the topic Postitas
lauseid küll ei tea , lauseid ma ei usu , et ongi vaja ? mõnda sõna ei oska siis tomahook.net

 

ma ei usu , et sa tervest lausest aru ei saa .

asi on selles,et mul on vaja üks päris pikk tekst endale selgeks teha,aga see on Inglise keeles, mõni sõna seal selline, et ma pole varem kuulnudki,ja kui ma hakkan neid üks haaval tõlkima siis läheb väga palju aega

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Ega need programmid väga hästi ikka ei tõlgi. Sa interneti sõnastikest oled vaadanud, kui ainult mõnda sõna vaja?

Võid ka probleemsed sõnad siia kirjutada, kui ma juhuslikult vaatan veel siia teemasse, võin ise enamjaolt ära tõlkida.

Aga internetisõnastikest ikkagi kergeim otsida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
:D kui ma hakkaks probleemseid sõnu siia kirjutama siiis tuleks neid ikka väga palju kuna see tekst on suhteliselt pikk,,aga vahet pole küll ma kuidagi hakkama saan,võib siis teema lukku panna (lukku keerata):D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.