Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

otsin orja pure lvldamiseks ..

Soovitatud postitused

et siis oleks vaja orja pure lvldamiseks Tongue..pure cb on hetkel 35...

et siis oleks vaja saada range 50-70 , str 40-60, att 30-40 .SIIS PEAKS UMBES 54-56 cb tulema? hinna pakute ise .. maksan sollides.Kui on usaldusväärne inimene võin ette käia . kasuaja on f2p. Postitage siia või lisage [email:1j8ltp90]msni-kaul@hot.ee[/email:1j8ltp90] Wink:-)


70239.gif

 

 

dnb(L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
vähemalt ta ei scammi (nagu sina).;)

 

Kust kuradi otsast ta scammer on.

No pic no proof!


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

oot see on nagu väga odav? kui mul arrowid olemas ja sa tahtsid 200.- range 50-70 eest , ma pakkusin 150.- ja siis see pole mingi üliodav ju ?

 

joy lisa, [email:2se4tos8]kaul@hot.ee[/email:2se4tos8] ja palju tahaksid umbes k6igi eest ja siis palju range eest eraldi..


70239.gif

 

 

dnb(L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
200 on min mis võiks küsida,ma ise arvan et küsik veidi rohkem kui see oleks nii kerge siis teeks ise.See 200 on nii v2ike raha juba,käid korra poes võtad mõned asjad ja l2bi......

 

kes k2sib sul sellega poodi minna,ja rohkem eriti ei saagi kysida selle eest,ega see mingi v2ga suur exp pole,lihtsalt raske teha f2ps.!

 

okei, aga palju peaks siis 40-60 str ja 32-40 att olema?

 

150.- arvan mina.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ei tahtnud jah ette käia + mina ei teadnud kes ja kui palju tehinguid sul on .

Muide , ei taha ka sellepärast ette käia ''orjadele'' , sest see surm pidi tegema stri ja att , ütles et läheb arsti juurde ...tagasi ei tulnud ja järgmine päev oli pw muudetud + payback lubas ka teha..hakkas siis tegema ja tulen poole tunni pärast sisse , küsin et kas said kasutajaga sisse? tema: jaa def juba lvl 3 . ühesõnaga usaldus kaob ja sellepärast ka ei taha enam ette anda.:h:


70239.gif

 

 

dnb(L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Raha väga vaja, teeks sul selle str ja att poole odavamalt, ehk 75.- kui täna ühendust võtad PM kaudu.

 

Muidugi ma teen ära ja siis raha, sest mul on 0 tehingut : D

 

oleks jah vaja , lisa msni [email:2l88zuaq]kaul@hot.ee[/email:2l88zuaq]..

 

Linnar hakkas tegema , tegi att juba ära.. tundub et saab töö tehtud.

Aga range jaoks otsin ikka inimest! , BTW kui str tehtud teen ka acci membuks niiet lihtsam teha :) ,


70239.gif

 

 

dnb(L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.