Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Xumnie. Lihtsalt Xumnie..Mage 94 ^^

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas
Ma olen täiesti kindel, et need punktid on botitud :D või siis oled sa lihtsalt täiesti retardistunud arvuti nohik kellel pole mitte midagi targemat teha :D

 

Ära mängi ka siis RSi, keegi ei käsi sul siin foorumis olla ja teiste päevikuid kommenteerida, kui ise arvad, et RSi mängijad on "retardid, nohikud, kellel pole midagi paremat teha".

Ja mul on koguaeg private friends peal, siis oli off, sest oli viimane mäng mul ning õde klikkis viimased 10min vahepeal. Seega, kõik, kes mu friends listis on, teavad, et minuga saab koguaeg rääkida põhimõtteliselt. :dead:

Üleskutse: Bottige vähem!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Stan,ma arvan,et ta kade lihtsalt.:D

Kena kasutaja,9p.

 

Ei usu mina et Raiko botib, suht kahju hakkaks sellest kasutajast, et baned saaks.

 

Ta on Raigo,mitte Raiko.


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei tae 100 Zeali pole midagi, Ma tegin 300.

 

250 peal viskas see nii üle..

 

Aga väärt oli, sain range 87-91.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See ongi sinusuguste botterite viga - lihtsalt mängidki selleks, et bottida. Ja siis arvad, et kõik on botterid.

See, mida sa teed, võtab kogu rõõmu välja sellest mängust. Mine boti tetrist ja ole vait.

 

Ei, ei, ei...Sa võtsid seda vist natuke liiga tõsiselt.

Mitte, et ma sellega mõtlesin, et: "Kena botitud pure, swbott3h0wnz3rpl0x" vaid ma mõtlesingi selle all seda, et "Mina botin SW, pole mingi vaev"

ja ütlesin ka, et kena pure.

Tõesti ei arvanud, et sa võtad seda nii tõsiselt, sest minu kavatsused polnud halvad- vastupidi, kena, et keegi siin foorumis ei boti ka.

:uni:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ei, ei, ei...Sa võtsid seda vist natuke liiga tõsiselt.

Mitte, et ma sellega mõtlesin, et: "Kena botitud pure, swbott3h0wnz3rpl0x" vaid ma mõtlesingi selle all seda, et "Mina botin SW, pole mingi vaev"

ja ütlesin ka, et kena pure.

Tõesti ei arvanud, et sa võtad seda nii tõsiselt, sest minu kavatsused polnud halvad- vastupidi, kena, et keegi siin foorumis ei boti ka.

:uni:

 

Siis sa võtsid minu egolaksu vähemaks, kõik ütlesid, et nii raske 100 zeal teha. Ja siis sa ütlesid, et see väga kerge :dead:

Ei, poh, unustame ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei, ei, ei...Sa võtsid seda vist natuke liiga tõsiselt.

Mitte, et ma sellega mõtlesin, et: "Kena botitud pure, swbott3h0wnz3rpl0x" vaid ma mõtlesingi selle all seda, et "Mina botin SW, pole mingi vaev"

ja ütlesin ka, et kena pure.

Tõesti ei arvanud, et sa võtad seda nii tõsiselt, sest minu kavatsused polnud halvad- vastupidi, kena, et keegi siin foorumis ei boti ka.

:uni:

You are so wrong!

Stan lasi suht mitu mage lvlit BOTTIDES, millele kaasnes 10 päevane ban - karma.

 

7p.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ma olen saarlane, meil läheb kõik räigelt hinge :D

 

 

ZEAL UPDATE: ~40

 

 

You are so wrong!

Stan lasi suht mitu mage lvlit BOTTIDES, millele kaasnes 10 päevane ban - karma.

 

7p.

Millele sina oma pubetsemisega tohutult kaasa aitasid, sina oledki seega Karma või? Ma olen Jeesus, meeldiv tutvuda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

100 zeali on koguaeg õigete tiimidega olles ~13H mängimist, mul vahepeal läheb perse ja alustades ka võib 20 minutit mõttetu olla, seega see number on pigem 18-20H juures. Ma ei nola piisavalt palju, et neid nii kiirelt teha :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Go stan go . Millal j2rgmine level ummbes tuleb ?

eile.

i dont (L) u atm raix.

about now ?

10p


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ilus ilus ,aga 2ra unusta et w2ljas kh ilus ja soe ilm sealgi saaks miskit toretat teostada;)

sk8


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Lol, käisin tegelikult jah vahepeal rulaga sõitmas :D Oli küll lahe.

Ja nüüd pokkerit, aidaaaaaaa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lahe tekst on kah chat-boxis . :D

 

Aga jah...

Gl .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

oo, mis rulaga ära teed ? :D

kõik vahvlist rula/bmx/inline/tõuks sõitvad nimesed võiksid tglt koos kunagi midagi tegema minna :D


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.