Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Xumnie. Lihtsalt Xumnie..Mage 94 ^^

Soovitatud postitused

VIP

Kusjuures on võimalik ka edukalt chinnida def 1 pray 1ga @Bandits, aga see selleks:D

Edu kasutajaga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Praegu on combat 70.. bandits olen mõelnud jah, aga atm naah. Ja mul pole pray 1 :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

09-01-21_18_35_27.png

090121191224bh6.png

 

Atm proovin bandits kah ära :D (cannoni ditchisin, sest liiga kallis ja aeglane on)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
valus nolife ...aga kuna zumine defi ära teed ?

 

Ta teeb iga nädal Penguinid ära, mingi 1-2kuuga peaks ta lvl 60 saama vms

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Vihkan selliseid inimesi, kes mingi suvalt vaatavad (kui üldse), siis lampi ütlevad, et sitt kasutaja vms ja ei põhjenda oma valikut. No issand jumal küll, võiks nagu normaalse viisakuse või käitumise selgeks õppida, enne kui ellu astuda.

 

Aa no poh.. Otsustasin strengthi veel edasi teha :)

4qsck4.png

vzvn7p.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tee ranged 75 ära siis ilus :D


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ma ei tea, kus rangedit teha.. tõsiselt.. kui tahan 99 näiteks.. OC no cannon liiga slow, cannoniga liiga kallis, bandits liiga slow ilma voidita, mummies ei meeldinud.. ainuke koht oleks ape atoll, aga jah, mm tehtud nüüd mul :/

Aga 75 vaatan, atm melee tuju :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ei tea, kus rangedit teha.. tõsiselt.. kui tahan 99 näiteks.. OC no cannon liiga slow, cannoniga liiga kallis, bandits liiga slow ilma voidita, mummies ei meeldinud.. ainuke koht oleks ape atoll, aga jah, mm tehtud nüüd mul :/

Aga 75 vaatan, atm melee tuju :)

Oot. aga mai mõista. mis see segab et mm tehtud ?:O


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Oot. aga mai mõista. mis see segab et mm tehtud ?:O

 

Et saada saarele uuesti tagasi siis pead Def XP ära võtma.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vihkan selliseid inimesi, kes mingi suvalt vaatavad (kui üldse), siis lampi ütlevad, et sitt kasutaja vms ja ei põhjenda oma valikut. No issand jumal küll, võiks nagu normaalse viisakuse või käitumise selgeks õppida, enne kui ellu astuda.

 

HAHA! Valus taun! Kõigele peab su sitane kasutaja meeldima ? Ei. Igal inimesel on oma arvamus ja su kasutaja on sitt. 2p taunik

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
HAHA! Valus taun! Kõigele peab su sitane kasutaja meeldima ? Ei. Igal inimesel on oma arvamus ja su kasutaja on sitt. 2p taunik

Kuule munnivurr. tee ise omale kasutaja kuuajaga millel on peal 15M+ .

Mine vaata äkki koplis joppab saad nuga


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kena kasutaja

9p

Tuuz ära põe siukse suhtumisega lendad siit kiirelt minema.


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
:D:D:D:D Teen kasutaja millel on 15m ? :DDDDDDDDDDDDDDDDD Vabalt, aga ma ei hakka rsi peale raha kulutama ^.^ , Hüppab veel mõni pugeja välja ?

 

1. Ma ei ole pugeja , Stan on mul Sõber.

2. Kui sa ei hakka rsi peale raha kulutama siis ära mängi seda üldse.

3. 10p kasutaja eest.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
:D:D:D:D Teen kasutaja millel on 15m ? :DDDDDDDDDDDDDDDDD Vabalt, aga ma ei hakka rsi peale raha kulutama ^.^ , Hüppab veel mõni pugeja välja ?

Mis kuradi raha kulutama. kui sa munn ei oska niimängida et pead raha otsma siis mine mängi emaga kodus monopoly.

ta ei ole sentigi ostnud sinna:nose:


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Palju sul umbes raha on kulund stri peale ? Muidu kena 10


dhdbet.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Tõsiselt, sellel Tuuzal on midagi VÄGA viga. Lampi on PMi teel mõlisenud, nüüd siin ja ikka mängib karmi venda. Ma ütlesin, et PÕHJENDAGU normaalselt oma valikut, miks on sitt kasutaja, mitte ei ütleks lihtsalt, et "üpris nõrk". Ja ma olen RSiga teeninud enamvähem 10000 (+-1000) krooni, sina?

Miks üldse sellised ronivad siia, ei tea...

 

Kui viitsin treenida, siis VÕIB täna tulla ka 83 strength :) Praegu 88k to 82

Strengthi peale on kokku läinud mingi 3m vist.. võib-olla 4 ka

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hanza konto olen teinud suht 4-5 kuud tagasi, seal on olnud ainult pinni , milli raha jne, seal on sissetulkeud ~7000.- , SEB oli mul varem ja ma arvan et ma olen seal rohkem mille müünud jms, kokku julgen pakkuda 13000 - 14000 , kui keegi ei usu, mind ei koti, olen seda kokku teinud umbes 2 aastat äkki ? Miks sa üldse seda küsid, arvad et oled hull merhcaner kasutatega irv ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Hanza konto olen teinud suht 4-5 kuud tagasi, seal on olnud ainult pinni , milli raha jne, seal on sissetulkeud ~7000.- , SEB oli mul varem ja ma arvan et ma olen seal rohkem mille müünud jms, kokku julgen pakkuda 13000 - 14000 , kui keegi ei usu, mind ei koti, olen seda kokku teinud umbes 2 aastat äkki ? Miks sa üldse seda küsid, arvad et oled hull merhcaner kasutatega irv ?

 

Oot, 10 aastaselt said seega SEBi konto?

No jah, inimene kes teenib 14000.. ainuke võimalus raha saada on ostes, eks?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.