Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

O: Fire cape*

Soovitatud postitused

Tahan keepi saada, aga acc ei ole mingi tavaline main vms. Tegu purega.

 

Pray 43

Range 61

Hp 50

Def 1

 

Gear tuleb arvatavasti maxed , e. fury, robin, rangers, monk robe, mith gloves, blk dhide chaps, rune c'bow, zammy book. Arvan et äkki addy bolts ?

 

Ära teeksite, saaksite päris normaalselt pappi, seda arutame edasi msn vms.

 

PALUKS, MITTE SPÄMMIDA " Keegi ei tee sul seda ära " vms, mis iganes, EI SPÄMMI!

 

Postitage palun ainult need, kes jagavd midagi vms, k ? :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas te teate et võimalus teha 50 hp-ga kasutajale fire cape on võimalused 1:30-st? Mina olen isiklikult proovinud teha hp 70 ja range 80 ning failisin.

Põhjus: Igal fire cape katsel on spawn ERINEV! ning järgmised waved: 180;90;90 , 360;180;90 , 360;180;90-360;180;90;90 ( Kõik waveid enne seda ka! ) on praktiliselt TAPJAD! Ning kui Jad ei spawni Itaalia juures siis healerite tapmine on ka ...

 

 

Ma võin proovida , aga ainult sel juhul kui Failimis katseid MA EI MAKSA KINNI!

Ning kui teen ära lõppuks , siis arvestan iga fail katse rahast maha ja küsin hinda.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kas tead, et mind sinu tark jutt ei huvita, mina tahan lihtsalt keepi saada, mind suht ei huvita mida ja kuidas sa proovinud oled, või mis iganes.

 

"Ning kui teen ära lõppuks , siis arvestan iga fail katse rahast maha ja küsin hinda." - ei saa päris hästi aru.. see, et sa ei maksa failmis katseid kinni, pmst ma võin ise ka niisama sinna minna ja bolte ja potte raisata, mõttetu.

 

Keebitegijateilt ootan veel pakkumisi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Siis ma soovin edu leida keegi.

 

Minu soovitus et otsige keegi sythe.org-st.

 

Edit: Siin foorumis on ainult 4 fire cape tegijat : Mina , zammy. , prostaker , assu2.

 

Ning kui sa arvad et kunagi sai lvl 50 rangeritele teha fire cape , siis see oli sellepärast et itaalias campimine viis KÕIK vaenlased sinna lõksu ja siis oli lihtne neid maha nottida 1v1. Enam see ei funka.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas tead, et mind sinu tark jutt ei huvita, mina tahan lihtsalt keepi saada, mind suht ei huvita mida ja kuidas sa proovinud oled, või mis iganes.

 

"Ning kui teen ära lõppuks , siis arvestan iga fail katse rahast maha ja küsin hinda." - ei saa päris hästi aru.. see, et sa ei maksa failmis katseid kinni, pmst ma võin ise ka niisama sinna minna ja bolte ja potte raisata, mõttetu.

 

Keebitegijateilt ootan veel pakkumisi.

 

Kui sa ise nii ylbe oled , ei lase teistel ennast aidata , siis sa vaevalt kellegi leiad , failida v6ib igayks .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tuleb veel killman ja cobaini suguseid kloune ? T*ra kas te ei oska lugaeda või mis ? EI SPÄMMI :S

 

uaex v jad, pmst mingi täiesti lampi tüüp ? Sellesmõttes et ma tean et ta on igast pulli nende keepidega teinud, aga ei tea, ei raatsi vms vist mingi täitsa suvakale acci anda jms värki.. Ning kui kallis on "kallilt" .. ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

i tunes.... no spawn.... aga muidu ise tegin ära range 71 pray 44ga ..... oli raske kuid kui jooosta neid lõksu siis ei ole väga hull... kõige sitem oli see et sain jadini kokku 3x ehk kõik need waved tehtud kuid 2hel korral oli sup restore liiga vähe ja ühel korral sain healerid tapetud ja siis unustasin pray juua.... pmst räägin seda et see pole võimatu aga palju rs raha läheb sinna.... mind sa vaevalt usaldad kuna -1 tehing... lahti sellest kah ei saa jne.... kui tahad võin anda õpetussõnu vms.... Pm kui midagi ! :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
manraynor sa oled minuarust nende capedega ennem tegelenud kas sa seda ka tead et sellest ajast peale ei saa enam nii lowiga teha kuna prayer glitch ei tõõta!

 

Minu sõna sellest on Post #2.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
: DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Asjad on btw laenatud, ehk sa ei saa neid scammida, on ikka soovi ?

 

Laenata saab ainult 1te asja korraga minuteada ...


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.