Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Pureja Peni, pank 20m++, fishing 94, 500.-

Soovitatud postitused

Tere, tuleb endalegi see ootamatult. Aga müüa KIIREMAS KORRAS kasutaja nimega Pureja Peni. Müügi põhjuseks kähku umbes 500.- saada. Ostja saab kaasa recoveryd, bank pini ja eelmised andmed. AINUKE OMANIK OLEN MINA ! Kui kindel ostja, saab ka need eemaldada.

Pangaks on SEB. Sina kas annad ette või MM sinu kulul !

Blackmarke 0

 

whkz7m.png

rk0ahx.png

v77h3p.png

29qchop.png

 

25x20=500.- MILLIDE HIND

TAHAN TERVE KASUTAJA EEST 500.- KUI OLED USALDUSVÄÄRNE, ANNAD ETTE N'STUFF, ANNAN ÄRA 400.-

[email:9bhypxxv]MCRANNU@HOTMAIL.COM[/email:9bhypxxv]

 

:ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
banga pilti pole!

 

jah banga pilti pole :S

 

unustas pangapildi maha..

 

Ma arvan et ta sai juba esimesest korrast aru, kõik ei ole siin brain damage vennad.

 

Ja keegi võiks öelda mulle mida tähendab banga? mina eestikeele sõnastikust sellist sõna ei leidnud :D rofl


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ja keegi võiks öelda mulle mida tähendab banga? mina eestikeele sõnastikust sellist sõna ei leidnud :D rofl

 

sorry see bang on kiiresti külge jäänud ingliskeeles :S ma ei saa noh. olen arjunud nii kirjutama :S

 

ma ütlesin muidu esimesena...

SORRY FOR SPAM


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui kiire on teil müügiga?

 

Ning teeme nii:

 

Kui ei osteta järmise kuu alguses ära siis ostan mina selle. Ning NB! Mind huvitab ainult pank , kasutaja mitte eriti. Nii et kui panga müüd maha selleks ajaks siis ma ei ole huvitatud.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.