Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

O: head acci !

Soovitatud postitused

ostan head acci millel vähemalt str 99 ja mingi teine skill 99 , ei taha siukest acci millel on att , deff , hp 99 - siukest acci ei taha .

 

 

Kui keegi tahab vahetada siis Q The Wizard kasutaja signatuuri alt näete kasutaja lvleid kui vaja saadan pildid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

luthanen tahad sithhead osta 700 eek ja sithhead pole olnud kellegi k2es peale minu ja minu s6bra niiet scammi ei saa ja seda on ennem scammitud kuna olin loll ja andsin pw ennem ja kes yleb et teab andmeid siis scammigu 2ra ja tahaks n2ha kas saate hakkama

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kui see musi12345 peaks scammima vms siis osta mult kasutaja nimega: vibunibu ära:P mu msn muidu: [email:19s61l1f]mart808@hot.ee[/email:19s61l1f]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

pakkuda oleks combat 80 attack ja str 20 ylej22nud levelid h2sti suured.


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ei soovita death arrivet osta.sest musi ostis selle acci eile. aga sõber tõmab selle tagasi sest musi ei maksnud kõike raha ära


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

muffi20 rääkisin sinuga , ei olnud nõus ette andma ( Broken Deal ) , tean et minust jääb imelik mulje et tahan ette koguaeg aga noh , olen perssest saanud ja saan edaspidigi :D

 

 

Teema Võiks Lukku minna ei leiia sobivat kasutajat ! Hetkel parim Pakkumine Muffil :)

 

 

 

TEEMA LUKKU !!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

soovid manraynor 5`?


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

" omgmidanuub "

 

Olen nõus käima ette , aga kasutame Manyar-i MM-ina . ?

 

Diil selline et , Kannad Manyar Raha, Annan kasutaja pw , võid muuta ära ka kohe, ja siis saadab Manyarn mulle raha, kui raha käess, saad Notebookil kõik kasutaja andmed ,

 

Lisa ikkagi msn kui vaja ;d .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.