Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Kuidas näha...

Küsimus

Et kuidas ma saaks näha kas mul on originaal windows xp või mingi tõmmatud kuskilt? Saab seda kuidagi vaadata? Tahan nagu arvutit ordisse tehnikutele viia, aga mis siis kui nad leiavad, et mul on mingi tõmmatud Windows xp , teevad trahvi vms?:D

 

Et kas nemad saavad näha kas mul orikas või piraat windows?


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

12 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
Külaline blu

Trahvi sulle ei tehta irw.

ma usun 80%-l arvutitest kes paranduses käivad on täis illegaalset paska.

mis sa tõesti arvad et neid kotib kas sul legaalne windoosa või ei?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Ok, viin siis vist arvuti ordisse tagasi koos gta4:D kuna see ei ole normaalne , et mul on sama graafikakaart mis mõndadel youtube videotes ja mul jookseb mäng kokku(viksab screeni mustaks ja pean arvutile resa tegema, ekraani roheline tuli läheb ka punase peale) , nii et ma ei tea mis viga seal võib olla, olen igast asju proovinud, settinguid suht miinimumi pannud, ikka jookseb kokku...Mängin mingi 10min kuni 1 tund kui veab ja ongi läbi juba, pean resa tegema...


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Erm, arvuti kuumeneb üles, või kuumeneb graafika kaart üles..

 

Pane setingud low-i peale.

 

aga reso jätan maxi peale? sest vahel ma proovisin ka väiksema resoga , ikka pani näkku

ma ei saa aru mida see Hz seal tähendab , näiteks 1024 x 768 ja siis selle lõpus on mingi värskendus sagedus kas siis 60/70/72/75Hz , mida need tähendavad? mida suurem seda parem?


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Põhimõtteliselt kui sul ei ole orginaal, saad sa selle legaalseks teha.

Õpetus:

http://www.shadowcat.planet.ee/Win%20serial(est).txt


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Põhimõtteliselt kui sul ei ole orginaal, saad sa selle legaalseks teha.

Õpetus:

http://www.shadowcat.planet.ee/Win%20serial(est).txt

 

no mul tuttav pani peale selle , aga ma ei tea kust ta selle sai, lihtsalt tahtsin teada mida ordi vennad ütlevad kui äkki on tõmmatud, vb tuttav pani oma originaalplaadi pealt selle peale...


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
no mul tuttav pani peale selle , aga ma ei tea kust ta selle sai, lihtsalt tahtsin teada mida ordi vennad ütlevad kui äkki on tõmmatud, vb tuttav pani oma originaalplaadi pealt selle peale...

 

 

Väheusutav et orginaali pani.

Orginaaliga on ni, et saad 4 korda vist lasta, ja siis pead saatma kirja microsoftim et saada uus aktiveerimise kood jms.

Sõber õpib It alal, ja rääkis.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Erm, arvuti kuumeneb üles, või kuumeneb graafika kaart üles..

 

Pane setingud low-i peale.

 

isegi menüüs olles viskas välja.. ja palju see graafikakaart menüüs olles ikka pingutab, ei saa olla selles viga , proovisin kõik settingud low peal , ikkagi viskab välja, arvuti veab ilusti välja, AMD X3 2.1Ghz, 4GB ram, Nvidia 9600GT , WindowsXP SP3... Tõmbasin ka uue nvidia draiveri peale, installisin ära, mingi 180.84 aga kui ma teen "Käivita" kohast "dxdiag", seal on Display all nagu kastikesed vms Device, Drivers, Direct X features, seal Driversi all on üldse kirjas Version: 6.14.0011.8084(English) , ma ei tea aga äkki peaks seal olema 180.84??

 

Siis seal gta4 optionsite all on Benchmark test, ütles et Cpu usage 80%, video memory (vb oli video card) usage 70% umbes, RAM usage 54% vist , aga kui üle kuumeneb äkki peaks mingi asi 100% peal olema? kahtlen et kuumeneb üle ja seda ka et youtubes on videosi küll kus on 9600GT-ga keegi mängimas ja nemad küll ei vingu et neil 9600gt-ga midagi oleks...

 

Aa jah seda ka, et kui ma installisin nvidia 180.84 draiveri, kas ma pidin enne seda eelmise draiveri maha laskma?:O


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Aga kas sul Windows uuendab?


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Puhasta kõik ventikad arvutis ära :) kaasaarvatud videokaarti oma .


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Põhimõtteliselt kui sul ei ole orginaal, saad sa selle legaalseks teha.

Õpetus:

http://www.shadowcat.planet.ee/Win%20serial(est).txt

 

Shadow, sinu kodukalt t6mbasin ma mingi progra ja sain viiruse nii, et pidin uue windowsi peale laskma aga see oli mingi 2 kuud tagasi :D See oli mingi skini muutmis progra windowsil.


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.