Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Diary of I He8 u I > pure vms :D

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

mmm natuke arengut jälle :D

ihestre75eg9.png

ihehp61oy6.png

 

käisin f2p pk kah mith scimiga omab suht mõnusalt littib sisse suht kogu aeg :) aga jah sain 2 korda surma ja k6ik naabid seal räiged saiferid yldse ei tea enam mida teha ei viitsi eriti rs vbl lasta att yles 40 vms

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lase Att 40-Rune 2h ranged 85 str ka 85 ja õpi switchimne ära ja range/2h misugune!?

sellise posti eest peaksid saama 72h banni.

ta on obby mauler.

tglt sa v6iksid minna armasse soloma vms . ma m6tlen mirkon.

Btw rs g0d. p2p on suht raske sul kuna k6ik safe+pj=no tuju to pk


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kle kilpkonn imelik(scammer) Peal kirjas yeldud et ta pure vms ja ma ei viici mingeid kommentaare ja hindeid mitu lehti läbi lappata?Spoted Now?

wow ema õpetas uue sõna kilpkonn ?

Btw ma pole scämmer kondine kits.

pealkirjas võib olla et mirkon on pede

puresid on palju taun.

ega kui pure on nimes see ei tähenda et ta on kohe mingi hyb kes tuunib bh ringi ja peksab sinusuguseid noobe.

või äkki on sul silmanägemisega probleeme ? samal lehel on statside pilt olemas . vaata neid ja uuri purede kohta midagi kui ennem tuled mulle kilpkonn ytlema.

kui ma oleksin foorumis k6ige mahatehtum siis ma ei tuleksgi sinuasemel siia foorumisse. aga eks sa ise tead kas kannatad seda v6i mädaned kuuris


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
wow ema õpetas uue sõna kilpkonn ?

Btw ma pole scämmer kondine kits.

pealkirjas võib olla et mirkon on pede

puresid on palju taun.

ega kui pure on nimes see ei tähenda et ta on kohe mingi hyb kes tuunib bh ringi ja peksab sinusuguseid noobe.

või äkki on sul silmanägemisega probleeme ? samal lehel on statside pilt olemas . vaata neid ja uuri purede kohta midagi kui ennem tuled mulle kilpkonn ytlema.

kui ma oleksin foorumis k6ige mahatehtum siis ma ei tuleksgi sinuasemel siia foorumisse. aga eks sa ise tead kas kannatad seda v6i mädaned kuuris

 

haha , mägikits :D


tyler_the_creator_signature_2_by_creepncrawl-d4181cy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
pask acc

 

irv mine nuta patja vms , või mingi väike veeni viiul kah nyyd

küsi kas mind kotib mis sa minu acist arvad sa lihtsalt otsisid selel teema mingi lehelt 4 vms yles et teha oma mõttetu postitus ...ausalt naqu osta elu eks :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
wow ema õpetas uue sõna kilpkonn ?

Btw ma pole scämmer kondine kits.

pealkirjas võib olla et mirkon on pede

puresid on palju taun.

ega kui pure on nimes see ei tähenda et ta on kohe mingi hyb kes tuunib bh ringi ja peksab sinusuguseid noobe.

või äkki on sul silmanägemisega probleeme ? samal lehel on statside pilt olemas . vaata neid ja uuri purede kohta midagi kui ennem tuled mulle kilpkonn ytlema.

kui ma oleksin foorumis k6ige mahatehtum siis ma ei tuleksgi sinuasemel siia foorumisse. aga eks sa ise tead kas kannatad seda v6i mädaned kuuris

 

Kilpkonn on tore loom , mul on üks akvaariumis .


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.