Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: algeline pure non cb skillid head

Soovitatud postitused

VIP
see boted hoiatan ta k6ik assid boted

 

kui on boted siis on. sul veab ju kui boted saadgi hinna allapoole. mõtle seda selline acc saadmuidu 100.- tema müüb sulle boted acci kellel blackmarks 0

müüb sulle 50.-

 

ma pakun siis 10.-


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kui on boted siis on. sul veab ju kui boted saadgi hinna allapoole. mõtle seda selline acc saadmuidu 100.- tema müüb sulle boted acci kellel blackmarks 0

müüb sulle 50.-

 

ma pakun siis 10.-

kas sa oled taun v6i sa m2ngid tauni ?

Mis seal vahet kas botted v6i non botted . accl on skillid olemas siis see maksab


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

akapwn carli uus acc wms ja tõesti nõustun imelikuga mis vahet sel on kas boted wõi ei ega see bot kah nii kerge pole et panin tööle ja valmis , need scriptid failivad suht palju ja ma loodan edasipidi mitte näha vähemalt selles teemas et kasutja boted wms , mõngigad skillid tõesti boted kuid mitte kõik ma nägin suht vaeva selle kasutajaga , kuna sellest pidi mu perfect pure tulema aga kuna att 40 ja üks p2p quest annab att xp siis ma ei taha att 41 !

aitäh

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
akapwn carli uus acc wms ja tõesti nõustun imelikuga mis vahet sel on kas boted wõi ei ega see bot kah nii kerge pole et panin tööle ja valmis , need scriptid failivad suht palju ja ma loodan edasipidi mitte näha vähemalt selles teemas et kasutja boted wms , mõngigad skillid tõesti boted kuid mitte kõik ma nägin suht vaeva selle kasutajaga , kuna sellest pidi mu perfect pure tulema aga kuna att 40 ja üks p2p quest annab att xp siis ma ei taha att 41 !

aitäh

 

dibiilik ?

 

mina olen carl,

 

see akapwn on hoopis mingi teine inimene, ära hakka lampi midagi välja mõtlema kui kindlalt ei tea.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olen kahjuks nõus. On olnud paljudega nii et sa pelad jumal pohhuilt ja üks päev avastad et oled saanud perm banni... Hoiatan siiski teid, et kui acc botidud siis kunagi ei tea millal võib see päev olla. Mul oli juba ära. Ühel accil oli 1,2 kuud botitud + p2p ja umbes 2-4 nädala pärast sain banaani. Breaking Rule 7 ja 10.0 Blackmarks kohe. Et hoiatuseks botitud accide müümisel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Olen kahjuks nõus. On olnud paljudega nii et sa pelad jumal pohhuilt ja üks päev avastad et oled saanud perm banni... Hoiatan siiski teid, et kui acc botidud siis kunagi ei tea millal võib see päev olla. Mul oli juba ära. Ühel accil oli 1,2 kuud botitud + p2p ja umbes 2-4 nädala pärast sain banaani. Breaking Rule 7 ja 10.0 Blackmarks kohe. Et hoiatuseks botitud accide müümisel.

tyra õpi bottima+myyma

mul on acc'd sellest ajast bottinud kui rsbot välja tuli. siimaani pole keegi banni saanud ja selleajapeale olen 4 accd myynud.

mine vittu


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vahetada ?


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.