Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M:Sara sette {{ Med Carater }}

Soovitatud postitused

Isegi modedele ei anna ette :D?

 

Haige vend, vend ajab sellist iva et ette ei anna kuna ma lasin ta sõbra üle (üritasin lasta) Fake panga pildiga :D...lubas mu scammerite alla panna ;) tahaks näha jamh :P

 

 

 

Rääkisid ennast sisse.


sig1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Üritasingi.....Tunnistan kuna se vend scammis myssilt 10 p2p pinni!!! ja paljusid siin veel scamminud

 

Teate kah keda ma üldse üle üritasin lasta??? Foorumist nimega Carl kes on ammu banned ja kellel oli siin 3 kasutaja ja mul selline tunne et getafakk ongi carl =) ehk siis pimpvend@hot... jne (mul suht pohh, lihtsalt aitasin myssi aga ei tulnud välja) ...Ja ma tahaks ise kah seda fake ülekande picci näha??? ma ei oska tehagi fake ülekande picci lohh...ma tean et ma coppysin selle sulle kirjutatuna msnis... ! Kk soz for spam, enam ei spammi ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ütleme nii et mina tunnen kui inimene on esimest korda siin foorumis , ning teie ei ole. Kahju on see et kui scammitakse siis peaks häbi olema , aga ei ... Tullakse siia foorumisse tagasi edasi scammima. Austust mingi raha vastu EI OLE!

 

OT: Ma ostaks kui te annate ette.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.