Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

O: Torso ja Fire Cape'i!

Soovitatud postitused

Sooviks siis osta Fire Cape'i ja Fighter Torso, seda ainult 150 krooni eest, kuid loe edasi!

 

 

 

 

Nimelt mul oleks neid vaja ja kasutaja millel neid tarvis oleks on suht hea nimi on By366! Armour oleks korralik ja millega saaks ruttu mõlemad tehtud, soovin teenust kuna ise ei oska kumbagi teha. PM!(H):eat::kiss::ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Liiga kallis...teised teevad 75.- eest

 

Need on mitte nii usaldusväärsed või lihtsalt lollid et teevad 2-3h töö nii odavalt.

 

Kasutage cmxz1,manraynor ja marek62 teenust. Topic on kusgil allpool


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Need on mitte nii usaldusväärsed või lihtsalt lollid et teevad 2-3h töö nii odavalt.

 

Kasutage cmxz1,manraynor ja marek62 teenust. Topic on kusgil allpool

 

Kui inimene teeb odavamalt siis ta ei ole loll.. Vaata. ma võin küsida f cape eest 500,- .. Aga kui keegi teine teeb 50,- ea.. Siis veame kihla ,et tema saab rohkem kasu kui mina kes müüb f cape 500 eest. Ega kui teie müüte 100-150 krooni tükk seda f cape siis ei tähenda ,et teise dkes odavalt on kohe lollid. teevad odavamalt ja rohkem kliente ja kokkuvõttes ikka kasulikum.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Alates 100.- on normaalne üldse ... Paljud inimesed teevad mingi 50.- , 75.- Mingi 2m rs rahas vms. Isegi irl elus saab tööl käimisega rohkem raha kui tehes fire cape nii odavalt.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Alates 100.- on normaalne üldse ... Paljud inimesed teevad mingi 50.- , 75.- Mingi 2m rs rahas vms. Isegi irl elus saab tööl käimisega rohkem raha kui tehes fire cape nii odavalt.

 

No putsi mulle hakkavad juba osad närvidele käima, tõsiselt.

On ju reeglites kirjas et HINDASID EI KOMMENTEERITA!!!! sellest said aru ikka manraynor?

Ja see et siin keegi "tööl" käib ja endale raha teenib on bullshi... enamus on siin 10-17 aastased tüübid kes lahutavad siin oma meelt, see pole sinu asi öelda kui palju mina maksan või ei maksa, kui ma ütlen et ma maksan niipalju siis ma ka maksan nii palju, ega ma sinu jutupärast nüüd sinna hinnale tonni juurde ei lükka ju? Tainas raisk!

Kogu poste offtopicus, niikui unustad esimeses postis mainida et mitte läbustada tehakse seda kohe automaatselt..:S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Veel mõni torso tegija, eelmine postitaja sa oled ikka kindel et tead millisele kasutajale teha vaja on?

Minuarust on see sott makstud palju selle eest, kuna seda teha seal selliste statside on nagu üle tilli...ma ise ei oska muidu teeks ise :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Veel mõni torso tegija, eelmine postitaja sa oled ikka kindel et tead millisele kasutajale teha vaja on?

Minuarust on see sott makstud palju selle eest, kuna seda teha seal selliste statside on nagu üle tilli...ma ise ei oska muidu teeks ise :P

 

ma teen ainult combat 100+ kasutajatele ja kõigil on sama hind 100.-

ega see kiiremaks ei tee kui suurem combat on


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tavai anna msn saaksin täna tegema hakkata siis homseks valmis juba:S:D:ty

 

Sul ma ei lase raudselt teha, nii et ära mitte isegi higista seal sellepärast.

Võimalik jah et ei saa kiiremini aga minuarust on see ülemakstud, on ka korralikke inimesi kes teevad odavamalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sul ma ei lase raudselt teha, nii et ära mitte isegi higista seal sellepärast.

Võimalik jah et ei saa kiiremini aga minuarust on see ülemakstud, on ka korralikke inimesi kes teevad odavamalt.

 

ma olen koguaeg 100.- eest teinud, odavamalt ei tasu ära, torsoga läheb 4 tundi miinimum


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sul ma ei lase raudselt teha, nii et ära mitte isegi higista seal sellepärast.

Võimalik jah et ei saa kiiremini aga minuarust on see ülemakstud, on ka korralikke inimesi kes teevad odavamalt.

 

Miks sa mul ei lase teha kuna oled mingi pihkurist ego?

Sul recovery questionsid olemas + pane mingi full rune ja d scimmy peale.

 

Anna võimalust et tõestada pole scammer kuradi pede kui mõlisema hakkad värdjas egomaniak.

Sul on ego küllaltki kõrge aga sinu IQ pärast hakkati tegam negatiivseid numbreid .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks sa mul ei lase teha kuna oled mingi pihkurist ego?

Sul recovery questionsid olemas + pane mingi full rune ja d scimmy peale.

 

Anna võimalust et tõestada pole scammer kuradi pede kui mõlisema hakkad värdjas egomaniak.

Sul on ego küllaltki kõrge aga sinu IQ pärast hakkati tegam negatiivseid numbreid .

 

sa just ise andsid ühe põhjuse miks ta sul teha ei lase


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sa just ise andsid ühe põhjuse miks ta sul teha ei lase

 

Ma vihjasin tema jutule miks tema mul ei lase teha tyra kas siin serveris mingid 10 aastased ajudeta olete we?

Mu tekstist saab kindalti välja lugeda seda et mina ennast scammeriks ei nimetand,ega ka nimeta sest pole scammer ja tema ütles et võid unistada kuna ei usalda sind.!

Rääkisin mis oleks võimalik teh aet ta mind usaldama hakkaks.!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma vihjasin tema jutule miks tema mul ei lase teha tyra kas siin serveris mingid 10 aastased ajudeta olete we?

Mu tekstist saab kindalti välja lugeda seda et mina ennast scammeriks ei nimetand,ega ka nimeta sest pole scammer ja tema ütles et võid unistada kuna ei usalda sind.!

Rääkisin mis oleks võimalik teh aet ta mind usaldama hakkaks.!

 

 

Kohe näha et sa veelgi noorem kui 10a. Lähed kiiresti närvi e. sul pole enesevalitsust mis juba 10a. peaks olema.:wa:

 

Sorry for OT.:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.