Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: 40m

Soovitatud postitused

Mis kasutaja pealt kui tohib küsida ?

 

EDIT:: Kui darkgoblin14-nelt siis see raha sinna pool pantud minu poolt. Mul oli O S C. Tegin Puh-iga ammu vahetust darki vastu.. Panin sinna siis oma 10M ja siis sain acci locked. Tõeline omanik väitis et ei mäleta midagi acci kohta, aga acc pole igastahes enam locked.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

kui aus olla siis mina müüsin selle accoundi ühele nn soomlasele ja see müüs omakorda selle edasi .. ma pidin politseis käima veel sellepärast ,et see soomlane kes ostis varastas selle raha ning ma pidin selle summa tagasi maksma miks ma peaks siis accoundi tasuta ära andma või?

see poleks eriti hea võimis?

ja mille müün tauri666 pealt

 

ja kui aus olla siis see accoundi peal oli ainult see raha ja stuff mis minna sinna jätsin kui müüsin .sinna pole mitte midagi peale pandud .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ja kellelt tee selle accoundi ostsite ?

mind ei huvita see üldse kui aus olla sest mul on sellega nii palju nussi olnud see politseis käik jne

ma ei kavatsenud seda niisama mingile lohile ära kellepärast pidin seal käima ja raha tagastama .

nii ,et parem lõpetaks selle jama ja vingu selle kallal kellelt te selle accoundi ostsite sest see pole minu mure ..

 

siiski ma müün mille on soovi andke teada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kristjan, sa oled mulle rune set (T) võlgu (A)


Watch your thoughts, for they become words. Choose your words, for they become actions. Understand your actions, for they become habits. Study your habits, for they will become your character. Develop your character, for it becomes your destiny.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Gera pidavalt tema heahea sõber juba 4 aastat olema, vana acc tal siin kah isegi olemas, banned saanud varem ;)

 

Tohoh, raha soovib kah ette, milline kokkusattumus, mina soovin kah mils ennem saada, aga eiiiii, tema ikka ei nõustu ja nii see "scam" üritus tal jäigi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma scammin ? ja millal ma banned olen saanud?

 

ja ma pole öelnud heahea , vaid et ma tean teda oma 3/4 aastat ja me olime mingil ajal samas clanis.

miks ma peaks nõustuma andma ette mingile vennale , keda ma ei tea , oleksid mode , siis ma annaks , kuid 9 tehingut pole mingi näitaja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.