Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M:G lord F combat 136

Soovitatud postitused

VIP

Soovitan et räägi kasutajaga Rildoman.

Ta ostab Väga high acce ja hea hinnaga.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

sitaks hull scammer olen siis mul 2 korda juba üritati täna üle lasta ei tulnd välja kellegil:D t*ra kuradi jopakad on siin ainult vist mõni reaalne ostja ka on või kõik rotikari ???

 

nii hetkel on mind üle üritanud lasta sellised msnid: [email:1fcj9q0w]sw.99@hotmail.com[/email:1fcj9q0w](panga pildi pettus);markus_tons@hotmail.com(pw ennem pettus);ja siis veel mingi see jantz või keski ka pw pettus. Väikstel poistel pole see kordagi aga välja tulnud kui keegi veel üritada tahab siis msn on olemas kes järgmine on?:D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu soovitus aga ära anna kellegile ette või tee h2h :)

Pakkuksin ise 3000.-(sulas)


Watch your thoughts, for they become words. Choose your words, for they become actions. Understand your actions, for they become habits. Study your habits, for they will become your character. Develop your character, for it becomes your destiny.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vahetame psp vastu ? xD


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kust kohast ta ülelaseb siis ?

See tema kasutaja, nagu eelmisel leheküljel oli ka tekst et Haledad proovite passi vahetada või midagi taolist.

 

Jantz üritas teda scammida, jantz isegi msnis küsis mu käest abi et ma võtaks g lord f pealt mille vastu :D

Ma keeldusin...

 

Kahju, et lastel pole raha välja käija et seda kasutajat osta, ja siis peavad kohe scammima.

hale, ma olen igatahes Black poolt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
t*ra mingi olge ettevaatlik selle tüübiga wtf nagu t*ra sa ei teagi mind putsi sa vigised t*ra ma ei tea kas leidub normaalseid ostjaid ka või ei

 

kordan weel:) siin foorumis on suurtest cmb/est lahti saamine v2ga rare:) ainuke mis sa oma teemasse saad on 9 lehte spammi:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

psp vastu ei taha siis vahetada ?


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.