Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Pinne!

Soovitatud postitused

Tere! STOCK : 1

 

Mina müün siis Uk sms pinne.

Hinnaks oleks 65-75Eek.

Üksikutel juhtudel võtan ka rs raha ja väga harva ka Sol'e .

Ette annan juhul kui sul 20+ tehingut.

Kui sa annad mulle raha ette ja minu antud pin ei tööta. Siis ma tahan näha videot sellest ja siis saad uue pinni. Või lasete ise kohe aktiveerida.

 

Kõigil kellel on soov osta Pin siis jätke mulle pm või siis teemasse post koos oma msn'inga ning ma võtan ise ühendust.

Kuigi mul on alles 0 tehingut ja olen foorumis suhtelislt uus, siis arvatavasti paljud ei usalda mind. Siis pole midagi teha. Mina annan ette aint nagu öeldud 20+ tehingutele. Kui teil vähem tehinguid ja ette ei taha anda siis MM teie kulul.

 

:ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tip: enne pinni välja andmis kontrolli ära, kas pinn töötab.. lihtalt select country pane US ja paned sinna pini.. kui ütleb et vale riik siis töötab ;) või midagi sarnast pidi tegema

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ostan iga kuu ühe msn:kermo321@hotmail.com

 

tere ostaks olen täiesti usaldatav aind ma tahan ennem saada kune [email:3bw5uiht]fresshk@hotmail.com[/email:3bw5uiht] skammis mult 85 ega mu msn [email:3bw5uiht]kermo321@hotmail.com[/email:3bw5uiht] koku olen meberit ostnud 15 korda

nii et pooled sõbrale pooled mulle ostsin muiugi mite siit foodumist


lol.PNGKermo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.