Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

On see Real ;DD ?

Soovitatud postitused

VIP

runes voib vabalt olla veel rikkamaid vendasi...mõtlen kes pole fakenud...kunagi kui crackereid sai siis 2kki m6ni kogus neid omale 100 tykki ja l6petas m2ngimise.Präägu ta näiteks ei tea, et need nii kallid vms.


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Esiteks kui G/E välja tuli , siis said osta 5 tuhat triljonit nature ruuni sekundiga kui keegi myys , sest seda asja veel polnud , et saad 10k mingi aja jooksul.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Esiteks kui G/E välja tuli , siis said osta 5 tuhat triljonit nature ruuni sekundiga kui keegi myys , sest seda asja veel polnud , et saad 10k mingi aja jooksul.

 

Kui GE välja tuli, see nii lühike aeg, samahästi oleks saanud juba enne GE osta.

 

 

 

Pmst lihtne teha, 508 serverist pank ja inventory, ja päris RS taustaks, Sony Vegas on imeline asi. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui ta teeks GE-ga 10 miljardit (mis on 10000 miljonit või üldsegi 10000000000) päevas, siis läheks tal ikka aega poolteist aastat. KUIDAS KURAT TE SIIS SAATE ÖELDA, ET SEE ON PÄRIS?

 

Kas sa tead , et rs oli enne GE'd olemas ?

Ja ma ei saa aru kust te võtate , et mingi 20 crackerit olemas ?

Kindlasti on paarsada acci mis lihtsalt seisavad crackerid peal .


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sellised wannabed nagu on meil BongShot, ei anna talle õigust ka mingit maakonda maha teha, ise ta ei suuda ema külje alt väljagi pugeda veel, pff .

See selleks, kasva suureks weeder . :kiss:

 

 

Kasva ise suureks bot.

runescaper :D

ja selle jamapärast mõtetu teemat teha täielik idiootsus fake video juu paljundamis programmiga tehtud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

see ei ole kindlasti fake, vabalt võib päris olla, see kellest ta seal videos rääkis see chessy vms see on kuskil teises videos ka kus ta näitab rsis max cashi ja 100 santat jne... kui tal niipalju raha on siis tal tuleb igapäev ikka haigelt merchantimisega sisse...mina usun et see päris sellepärast et olen ka teisi acce näinud kus on max cash ja mingi 100 phati....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
see ei ole kindlasti fake, vabalt võib päris olla, see kellest ta seal videos rääkis see chessy vms see on kuskil teises videos ka kus ta näitab rsis max cashi ja 100 santat jne... kui tal niipalju raha on siis tal tuleb igapäev ikka haigelt merchantimisega sisse...mina usun et see päris sellepärast et olen ka teisi acce näinud kus on max cash ja mingi 100 phati....

 

Täpselt, temaga võrdne, kuid ka väga hea merchanter on õnnelik selle üle, et tal on 100 santat, 2x max cash jne...

Ja te usute, et sellel tüübil on 1000, MA KORDAN, 1000 KORDA ROHKEM!

 

Ja megahit, kui ta ise ütleb, et kõik ge merchantimisega, siis on loogiline ju, et kõik ge-s tehtud -.-

 

Ning mind ei koti, ma saan aru, et te olete veel väikesed, et sellest raha hulgast, mida ta näitab, aru saada. Aga jah, edu teile päriselus. Keegi kirjutab teile paberi peale 1 umbes 10 nulliga ja te kohe siis arvate, et olete triljonär. Aga, kallid kaasfoorumlased, see on siis FAKE!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
seeni s6id ? :D

 

Ei ausalt ma tradesin kunagi ja näitas crackerit:D


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mitte keegi ei tea, palju täpselt igat raret on RS-s...sellel teemal ei saa vaielda..Ja selles videos ta tõi välja, nt kus präegu hea merchida..mitte, et ta on koguraha teinud GE-s...Merchanterid on kõige rikkamad olnud ja jäävad ka.


Watch your thoughts, for they become words. Choose your words, for they become actions. Understand your actions, for they become habits. Study your habits, for they will become your character. Develop your character, for it becomes your destiny.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ja megahit, kui ta ise ütleb, et kõik ge merchantimisega, siis on loogiline ju, et kõik ge-s tehtud -.-

 

Kus ta seda ütleb?


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mida te vaidlete siin,

 

see on feik ja kõik !

See on umbes sama loogiline et mingi vend teeb video kus ta on cb 200, mis on võimatu nagu ka see et tüübil on 89 crackerit.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aga samas, saab ju inimeste lollust jälgida. Kuidas mingi 75% vahvlist arvavad, et 6 triljonit on võimalik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina ei arva hetkel midagi, aga arrowite ja boltite arv oli müstiline.

Pooldan, et väga hea faker.

Aga esiteks ma pakun, et paljudel lvl umbes max 30-50 on peal santasi, crackereid jne, sest kunagi kui mängisid, polnud hinnas, jäid asjad seisma ja unustati rs.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina ei arva hetkel midagi, aga arrowite ja boltite arv oli müstiline.

Pooldan, et väga hea faker.

Aga esiteks ma pakun, et paljudel lvl umbes max 30-50 on peal santasi, crackereid jne, sest kunagi kui mängisid, polnud hinnas, jäid asjad seisma ja unustati rs.

 

sama , hea faker , või siis selle amount switcher programmiga .

 

mis vahetab arvu .

 

usun et kindlasti tal seal 1 crackker ja 1 phat set jne on aa amount muudetud

 

:ty


tyler_the_creator_signature_2_by_creepncrawl-d4181cy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga samas, saab ju inimeste lollust jälgida. Kuidas mingi 75% vahvlist arvavad, et 6 triljonit on võimalik.

 

Kle... 2kki ta tegi seda raha mingi 3-5a? Lures wildernessis,scammis,stakes,merchantis jne... Ennem kui trade limit, g.e-d ei olnud sai vabalt raha teha ju. Stakedes ntx... staked 5phat seti. Ja ytle mulle mingi priva serv kus on G.E kus inimesed myyvad asju ja v2rki... Kui see oleks 508 siis miks mingid tyybid seal Addy fullides jooksevad :S

 

Arvan et see ple fake.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.