Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: 43m

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Ma siiski tahaks pärast oma accounti ka maha müüa ja peale scammimist ei ole see võimalik, või mis...

 

Kõigile neile kes arvavad, et ma üritan siin kedagi scammida:

Ma usun, et Te kõik siin teate sellist rs komuuni nagu Rsinfoveeb. Sealses chatis(#rsinfoveeb) olen ka hetkel mode ning ma ei usu, et sealsed adminnid annaksid igale suvalisele sellised õigused. Adminnideks on seal Komeet ja Scoopboyx.

Kui tahata kinnitust sellele, külastage ise chati(soovitavalt õhtupoole, siis on seal vähe rohkem rahvast).

I'm out.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Usaldusväärne on karla.. Kunagi sai rääkida rsinfoveebi chatis. Enam seal niipalju ei käi.Ja soovitav oleks jah isegi mitte 10-15 tehingute omadele ette anda. Kasuta parem kedagi MM-i kes usaldusväärne ja ära lase veenda ennast ümber 10 tehinguga tüüpidel. Kuna 10-15 tehingut on väga kerge saada kui aus olla:) Otsalaril enamuse tehingud saadud ostmisega ka veel:) Pole praktselt ise midagi müünud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Usaldusväärne on karla.. Kunagi sai rääkida rsinfoveebi chatis. Enam seal niipalju ei käi.Ja soovitav oleks jah isegi mitte 10-15 tehingute omadele ette anda. Kasuta parem kedagi MM-i kes usaldusväärne ja ära lase veenda ennast ümber 10 tehinguga tüüpidel. Kuna 10-15 tehingut on väga kerge saada kui aus olla:) Otsalaril enamuse tehingud saadud ostmisega ka veel:) Pole praktselt ise midagi müünud.

 

irw mis se loeab kas ma olen ostnud myynud vahetanud? tehingud on tehingud ? ja reegel on ka ju et ei spammida usaldusv22rne jne...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
irw mis se loeab kas ma olen ostnud myynud vahetanud? tehingud on tehingud ? ja reegel on ka ju et ei spammida usaldusv22rne jne...

 

Loeb ikka küll. Kle kui ma ostan asju koguaeg ja teen thingud +40 siis need suht mõttetud tehingud. kuidas sind usaldada saab? Kui sa oled ainult ette andnud teistele ja siis kauba saanud. Saaks aru kui +40 tehingut ,et sa müünud kaupa. Siis keegi usub ,et sind tasub usaldada kuna sa oled varem müünud ka asju.. Sorry karla spämmi eest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tegelikult sellised postitused nagu "Ta on usaldusväärne" on keelatud ka. Kui müüja juba on öelnud, kus ta on usaldusväärne, siis pole vaja teistel inimestel (nagu Jantz praegu) enam postcounti koguda. :/

 

Edu :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.