Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: lvl 101| mage 94 bank~9m

Soovitatud postitused

Tere, müün siis kasutajat: Anc13nt Pk3r

Kasutajal black marke 0, bank 10m(umbs 250.-) ja ideaalsed statsid arenduseks.

Kasutaja hind jääb 300-600 vahele kuskil, sest bank 250.-

member 19 päeva: umbs 40.-

ja kasutaja ise ka juba suht väärtuslik.

aitab lobast, pildid siis:

2m4pso7.jpgbex3dv.jpg

4g66o1.jpg2u8uzop.jpg

NB! hoidke teema puhas ning pilte küsige msnis: [email:28mum3st]innar22@hotmail.com[/email:28mum3st] või küsimusi pm kaudu.

Kasutajaga saab kaasa recoveryd ja kõik info 100%, ning reccid minu pandud.


(L)war_euroByKGK.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sa myyd 500.-`? või kallilt?


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
nice scam , oli minu oma , ei käinud kuu sees ja scammed , sõber võib sama kinnitada.

 

kle kui sul ühtegi pilti või muud proofi pole siis pole mõtet siia postitada.sõber võib palju öelda.

 

 

Sorry selle posti pärast.:)


jeee.JPG

I (L) Football

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kohe kindlasti ei soovita osta kasutajat kuna see kasutaja üle lastud minu klassivennalt.avastasin praegu juhuslikult küsisin kas ta kellegile müünud...ta ise ostis sügisel selle kasutaja 300kr shadowcatilt.eks shadow tegeleb siis pärast war.euroga...igatahes 0wned?tuleb müüma siin foorumis olevalt inimeselt scammitud kasutajad...NB!mingil juhul ärge ostke 100%kindel scamm.

 

shadowmaksejm6.jpg

 

pilt siin et kantud shadow ütleb pärast sõna vast sekka kui siia tuleb. GF owned

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
väga kena kasutaja

 

said nüüd posti juurde??

 

kohe kindlasti ei soovita osta kasutajat kuna see kasutaja üle lastud minu klassivennalt.avastasin praegu juhuslikult küsisin kas ta kellegile müünud...ta ise ostis sügisel selle kasutaja 300kr shadowcatilt.eks shadow tegeleb siis pärast war.euroga...igatahes 0wned?tuleb müüma siin foorumis olevalt inimeselt scammitud kasutajad...NB!mingil juhul ärge ostke 100%kindel scamm.

 

shadowmaksejm6.jpg

 

pilt siin et kantud shadow ütleb pärast sõna vast sekka kui siia tuleb. GF owned

 

ok.


jeee.JPG

I (L) Football

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

tra tglt ka ty noh, tra peded, see shadowcati sõbralt ostetud(kaidolt) ja ma 150% kindel et ta ei scammi

esiteks: mode sõber ja saab kohe banni

teiseks: mul kõik pildid olemas kui ostsin, et proof olex olemas

kolmandaks: ma olen sellega umbs kuu mängind ja ta maksis võla isegi mulle ära ja ta teadis et ostsin mille, et ta olex scammind juba, ja tra cook i mas i 0 tehinguga pede võin ka panna pildi siia üksk6ik kellele kandmisest...


(L)war_euroByKGK.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

no euro sul enda kaitseks midagi lisada on?

 

tra tglt ka ty noh, tra peded, see shadowcati sõbralt ostetud(kaidolt) ja ma 150% kindel et ta ei scammi

esiteks: mode sõber ja saab kohe banni

teiseks: mul kõik pildid olemas kui ostsin, et proof olex olemas

kolmandaks: ma olen sellega umbs kuu mängind ja ta maksis võla isegi mulle ära ja ta teadis et ostsin mille, et ta olex scammind juba, ja tra cook i mas i 0 tehinguga pede võin ka panna pildi siia üksk6ik kellele kandmisest...

 

ära tule sõimama shadow kinnitab asja et see ord1naryl ostetud...shadow praeguseni veel talle 4m sees kuna alguses pidi andma 4m siis keegi lasi acc üle shadowi tuttav ja praegu shadow pole andnud kuna kellegil pole low bh acci vot sulle.igatahes sina oled sellepasa sees kuna ord1nary on quited mingi 1kuu+...ja pole avastanud igatahes.eks vaatab mis shadow ütleb

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ja milleks on middelmanid, et ma nõus kasutama, kulu pooleks...

Noh siis ära mölise enne kui oled proofind modele seda.

mina ei pea oma õigust proofima, aga kui sul pretensioone tule proofiga/modega.


(L)war_euroByKGK.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kohe kindlasti ei soovita osta kasutajat kuna see kasutaja üle lastud minu klassivennalt.avastasin praegu juhuslikult küsisin kas ta kellegile müünud...ta ise ostis sügisel selle kasutaja 300kr shadowcatilt.eks shadow tegeleb siis pärast war.euroga...igatahes 0wned?tuleb müüma siin foorumis olevalt inimeselt scammitud kasutajad...NB!mingil juhul ärge ostke 100%kindel scamm.

 

shadowmaksejm6.jpg

 

pilt siin et kantud shadow ütleb pärast sõna vast sekka kui siia tuleb. GF owned

 

Suht fake pilt vms ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Komenteeriks et teema suht puhas,et suht hea müüa ja nii ja tänan inimestele kes teemat rikkusid.

Rikkusid need kes hakkasid plärama ja suvalisi pilte lisama, mitte need, kes aitasid mind/ olid normaalsed...


(L)war_euroByKGK.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sul acc veel alles?


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Komenteeriks et teema suht puhas,et suht hea müüa ja nii ja tänan inimestele kes teemat rikkusid.

Rikkusid need kes hakkasid plärama ja suvalisi pilte lisama, mitte need, kes aitasid mind/ olid normaalsed...

 

irw war no lihtsalt hale oled...müüd scammitud kasutajaid.Võibolla ei saagi kinnitust sellele et acc scammitud kui shadowcat peaks seotud olema mingil juhul sellega.igatahes mul kama kas usute mind või mitte see kasutaja on eelnevalt ostjalt scammitud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Peale sellist sitta ei saa sa elusees maha müüdud seda sitta.

 

no ongi+ sain scammi müüale kes tegi 4 minutiga panga pildi ümber, ja reccidega tagasi ei saand. kui see kellelt ostsin msni tuleb, räägin temaga ja ta saab tagasi/ kui recid annan, ma loodan.

aga tra ikkagi tuled rääkima siia et scammed acc ja ma ei saa ikkagi vb proof aga minul kõik rikutud, et jah...

jälgin proovi aind mingit acci müüa nüüd!!!


(L)war_euroByKGK.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

pole aega süveneda sellesse teemasse.

Miski värk kaidoga oli lugesin.? Tema number: 57868021

ÕHTUL SÜVENEN SELLESSE TEEMAsSE.!

 

 

Nonii, Lugesin. Mina müüsin selle Kasutaja Flipperile TÕesti. Eelnev omanik sellel kasutajal on Kaido.[57868021].

Mina selle kasutaja esimesi pw-sid ei tea.

Ja selle 4M võla, maksan ma ära Talle siis, kui ta oma low bh acci valmis saab.

Siinkohal mainiks ära kõigile SPAMMERITELE, et, täna ma warnima ei hakka, aga TULEVIKUS TEEN SEDA KINDLASTI, KUI VEEL MÕNE SELLISE KASUTAJA PEAKS LEIDMA.!!!

panen hetkel teema kinni et rohkem spammi ei tekiks.

War, kui saad acci tagasi, ja tahad Uuesti proovida müüa, saada PM, teen teema puhtaks+avan.

Seniks lukku.!


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.