Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Müügiks lvl 102 koos 135M cashiga!!!

Soovitatud postitused

pakkuks 1500kr.

 

//

combat on 102

1500.- pakuti juba eile ka. Vaatan kuskil 2000.- poole umbes...

 

/vb isegi olen nõus käima 2k. välja juhul kui tuled tallinnasse ja saan su kõik õiged andmed jne.

Blackmarkid juba tirivad hinna alla natuke :S ..Oled sa esimene omanik?


I have a wonderful recipe, bring 2 gnomes 2 eggs, beat the Gnomes, separate the eggs, or was it... Meh! Details.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

combat on 102

1500.- pakuti juba eile ka. Vaatan kuskil 2000.- poole umbes...

 

//Jep... olen esimene omanik. Black markid on autotyperi, offensive language ja autotyperi eest. Tallinnasse tulen umbes paari nädala pärast muidu.. Just eile tulin Tallinnast. 2000.- eest oleks nõus küll pmslt.

 

//Tegelt on see cash üksi juba 3240.- väärt... niiet diil on igati hea.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ostaks ainult millid? myyksid?


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui ta tegi pildi siis võite mulle MSNis saata ja ma vaatan kas on ikka õige. Või kui tahate siis ootate homseni.

Igatahes kui käest kätte tehingud toimuvad siis küsi KÕIKI ANDMEID! Ja ikka ID kaardi tõestus et see on tema.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Palun vabandust offtopicu eest aga kas see tõesti ainult sinu käes olnud see acc?? Mu klassivennal oli ka kasutaja nimi peisko...sellest ka küsimus

No... Parim sõber hakkas seda minuga sheerima, kui see lvl 30 oli. Peatselt mängisin sellega ainult mina. Niiet, võib ikkagi öelda, et see on minu acc. Ma tean isegi esimesi passworde.

 

Okeeei... Sellelt tüübilt, kes 2000.- lubas üle kanda, pole ma raha siiamaani kätte saanud. Tahab keegi seda 2000.- eest osta siis?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.