Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

CS-i Neti jama:S

Soovitatud postitused

VIP

Nonii, tere mul oli kunagi ka see probleem et net laks korra ära ja tuli tagasi siis sain teada et pidin seal ip lehel transmissions rate vahetama. Vahepeal kadus see jama ise ära oli mingi paar nädalat ära ja nüüd on tagasi tulnud. Ma vahetaks seda aga mul on see seal auto peal aga millele ma peaksin panema selle? ja see jama aint minu arvutil ja peres 2 arvutit veel ja nende nett kah samalt ruuterilt kas see kui vahetaks see midagi nende nettidele ei tee halba?:wa:

 

Teine jama see, et mängus kui mängin siis jookseb vahepeal mul mäng kokku paariks sekiks ja siis hakkab tööle jalle. ?

 

Nett on Elioni digitv,

 

:ty

 

MHh, keegi ei ta w?

 

omfg keeeeggggggfgiiii ei tea siiiiiis veeeee???????????????????????????????

Tra see kaibpind iga 10 mindi tragant viskab csist väla sellepärast et fuckingn ett laheb ara vahepeal

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Nonii, tere mul oli kunagi ka see probleem et net laks korra ära ja tuli tagasi siis sain teada et pidin seal ip lehel transmissions rate vahetama. Vahepeal kadus see jama ise ära oli mingi paar nädalat ära ja nüüd on tagasi tulnud. Ma vahetaks seda aga mul on see seal auto peal aga millele ma peaksin panema selle? ja see jama aint minu arvutil ja peres 2 arvutit veel ja nende nett kah samalt ruuterilt kas see kui vahetaks see midagi nende nettidele ei tee halba?:wa:

 

Teine jama see, et mängus kui mängin siis jookseb vahepeal mul mäng kokku paariks sekiks ja siis hakkab tööle jalle. ?

 

Nett on Elioni digitv,

 

:ty

 

MHh, keegi ei ta w?

 

omfg keeeeggggggfgiiii ei tea siiiiiis veeeee???????????????????????????????

Tra see kaibpind iga 10 mindi tragant viskab csist väla sellepärast et fuckingn ett laheb ara vahepeal

 

Up ! ikka see jama suht n2rvidele käib juba see

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sa pead mingi pordid avama sellele m2ngule, mingi krdi 6petus oli ka kuskil foorumis, üldiselt sul vist j22bki see niimoodi sellepärast et sa ei saa hakkama, sellega nii et harju 2ra.


Ära topi selliseid linke siia.gif

topin küll

Päris topidki ;)

 

Tahad deleten su ära?Vajuta ja ma hammustan!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.