Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

75K dm ? [vaata-siia]

Soovitatud postitused

VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
sorri et OT, aga kuidas neid 75k dme tehakse?

mõlemal 75k peal (p2p) või 25k(f2p) ja kordamööda tapetakse üksteist ära võimalikult hea loodi nimel..


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suht riskantne asi, banni kerge saada. Endal cb 63 aga igaksjuhuks ei hakka tegema. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

no vatetpole kas coins või mitte

peaasi et riskid 75kga(p2pis) või siis 25kga(f2ps) ja kui sa protid rune scimmy siis on see sama hea kui ilma asjadetta keegi ära tappa..


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei soovita alla cmb 80 üldse proovidega. Dropid on suht sittad, proovisin sõbraga ja tegime kõik reeglid nagu kirjas et head dropid tuleksid , mina sain gambleist kasumit ... aga sõber ei saanud kuna ta oli cmb 72 ja ma 83.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei soovita alla cmb 80 üldse proovidega. Dropid on suht sittad, proovisin sõbraga ja tegime kõik reeglid nagu kirjas et head dropid tuleksid , mina sain gambleist kasumit ... aga sõber ei saanud kuna ta oli cmb 72 ja ma 83.

 

isegi mitte p2p ei saa alla 83 h2id droppe !? , ma lvl 115 r22kimatta headest droppidest.. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
sa pead tapma endast suuremaid combateid..mida v2iksemaid tapad seda sitem loot xd vms:D

 

Mina (83) tapsin sõbra (72) ja ma sain head looti , ta sai sitta ... Ma sain nt d hally ja obby sword+red dhide coif ta sai mingi rune skirt ja rune hasta+wealth.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina (83) tapsin sõbra (72) ja ma sain head looti , ta sai sitta ... Ma sain nt d hally ja obby sword+red dhide coif ta sai mingi rune skirt ja rune hasta+wealth.

 

tegime samat moodi, ma olen 57 ja ta oli 70 vist, wildis killisime, ta sai head looti ma sain ainult iron asju


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.