Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Pirate Station ^^

Soovitatud postitused

Euroopa esimesel “PIRATE STATION” unistuse Line UP:

APHRODITE (UK)

ED RUSH (UK)

HAZARD (UK)

PANACEA (DE)

GVOZD (RUS)

MC JAKES (UK)

RAIDEN (EST)

L.EAZY (EST)

 

„PIRATE STATION“ - Suurim Drum & Bass üritus kogu maailmas22.11.2008 SAKU SUURHALL (20.00 – 05.00)

 

6 aasta jooksul, mil on eksisteerinud “Pirate Station” on saanud sellest mitte ainult tantsumuusika üritus, vaid midagi suurt ja enneolematut - mida varem keegi pole näinud, ega tundnud seda atmosfääri, mis kohapeal on.

Grandioossne show, elav tuli, tantsijad, dekoratsioonid, lavad, parim heli-ja valgustussüsteem - on muutnud selle ürituse maailma üheks populaarseimaiks. Statistika järgi on Pirate Station üks 5-st maailma suurimast üritustest ja nr.1 Drum & Bass üritus planeedil maa. Sellel üritusel mängivad parimad selle elekrtoonilise stiili esindajad. Venemaal, kus üritus alguse sai külastas seda viimati 2 veebruaril 2008 rohkem, kui 35 000 inimest, samuti nende seas välismaa ja ka Eesti külastajaid.

 

Drum & Bass on muutunud ja seda stiili mängitakse üha enam populaarsetes raadiotes - ühesõnaga see elektrooniline stiil meeldib aina rohkem inimestele ja seda peetakse juba ka mainstreamiks… Paljud Drum & Bass suured artistid müüvad oma toodangut miljonites ja nende populaarsus on aina suurenemas. Kui kunagi peeti neid üritusi tehastes ja underground klubides, siis tänapäeval esinevad selle stiili esindajad juba suurtel festivalidel, kommertsüritustel (n: All Stars Eestis) ja ka klubides mängivad djd seda muusikat aina rohkem. Seda üritust toetavad Venemaal suurimad brandid, populaarseimad raadiod, televisioonid ja ajakirjad.

 

Üritus on omaette show, mida peab oma silmaga nägema ja muidugi kõrvaga kuulma. Eestis toimub sellelaadne üritus esimest korda ning Saku Suurhalli oodata on täissaali - kuulujuttude põhjal on juba huvi väga suur. Taolised suured festival - üritused aitavad elektroonilisel muusika kultuuril areneda positiivses suunas, sest see tuleb tavainimesele aina ligemale ning enam ei pea Drum & Bassi kuulama pimedates keldriklubides, ega vanades tehastes. Üks korralik üritus kord aastas on Eesti jaoks piisav ja tulemus kindlasti märkimisväärt. Loodame koostöös teiega arendada seda üritust ka meil Eestis, mis võiks samuti olla üks suurimaid ja kvaliteetsemaid elektroonilise muusika festivale meie kodumaal.

 

Kes siis läheb ?

Õhtul 8st 5ni hommikul :-)

Ise olen kindlasti kohal .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

nii fucking tahaks minna aga ei saaa :S

 

ise 16 , ei tea kas lastakse :D


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Miks ma ei usu, et 14 aastaseid sinna lubatakse?

 

// voila.

 

Sissepääs alates 18. eluaastast.

Uksed avatakse kell 20:00.

Kontserdi orienteeruv algus kell 21:00.

Ürituse orienteeruv lõpp kell 06:00.

Eelmüügi lõpp Piletilevis 22.11.08 kell 17:00.

Piletid müügil ka enne algust kohapeal (hind kallim).

Fotoaparaat, kaamera - ei ole lubatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

saaks kuidagi dokumendi sebitud , samas ma tean 1'te võimalust kuidas võltsida ID-kaarti :D


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

_onyx_ , oled kinglalt kohal aga sisse ei saa sa enivei :D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tagajärjed oleks ju valusad? :D

 

Kui mulle ütlesid siis ei oleks , ma kasutaks ära oma Dokumendi & asi korras .

veic aega ja on jälle normaalne see :D

 

Aga ma ei viitsi jamada sellega + mul pole st00figi et teha seda =/


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vanusepiirang??

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vanusepiirang??

 

18+


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.