Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Nega tehing much.

Soovitatud postitused

VIP

Kasutaja aaaksin pani järsku mingi nega tehingu ning laimas minu ja cmxz1 äri teenuse teemat.

http://www.vahvel.net/itrader_detail.php?ir=10044&u=4165

 

Natuke uurisin teda ja tuleb välja et tema MSN mida ta on pannud foorumisse ennem ... SEDA EI OLE MINU NIMEKIRJAS.

 

Kuna ei ole piisavalt tõestust et eemaldatakse see tehing siis ma ootan päeva et tüüp vastaks minu PMile või midagi. Ainuke asi mida ma saan öelda et tüübil ei ole JULGUSI! PM saatis 22:50 ning foorumis oli viimati 22:51.

 

Ja kui sa juhuslikult loed seda siis ütlen nii , JULGED TEHA JULGED TUNNISTADA!

 

 

EDIT

Lisame siis natuke midagi

 

Mida kuradi pärast sa minule negatiivse tehingu panid

sest sa scammisid mind

Addi minu MSN ennem?

[email:39aybyv8]Manraynor5@hotmail.com[/email:39aybyv8]

miks?

Et ma saaksin sinuga rääkida?

Ja mis kuradi scammisin üldse,

Millal?

Kellega sa MSNis rääkisid?

JNE! SELLEPÄRAST TAHANGI ET LISA MIND MSNI! KUI EI SIIS RÄÄKIMATTA MA PANEN SULLE NEGATIIVSE TEHINGU VASTU,SIIS MA SOOVIN TEIE TELEFONI NR JA RÄÄGIME NAGU MEES MEHEGA!

Kui teie ei anna telefoni nr st et teil on midagi varjata , ehk TEIE LAIMATE MIND!

mu telefoni nr on 58256410[/quote:39aybyv8]

 

Helistasin nr ja oh vaadake imet, VALE NR!


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kustutasin selle negatiivse tehingu.

Vend on mingi 10 päeva tagasi registreerunud, ja juu siis keegi vana vihavaenlane sul.!


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.