Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Tossud !

Soovitatud postitused

VIP

Endal, 2 paari dc-si , mustad m6lemad ja üks paar zoo yorke, valgeid, hetkel kasutusel .


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei tea igal teisel mingi vansid jms , suprad head mis siin üleval on endal präegu puma sky 2 low , puma first round hi , nike mingid tundmatud , nike finstarid . Regulaarselt iga 3me kuu tagant ostan uued . Tosse on veel aga need kappi ära pandud :D ,


[sIGPIC][/sIGPIC]

I LIVE FOR THE HARDER STYLES !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei tea igal teisel mingi vansid jms , suprad head mis siin üleval on endal präegu puma sky 2 low , puma first round hi , nike mingid tundmatud , nike finstarid . Regulaarselt iga 3me kuu tagant ostan uued . Tosse on veel aga need kappi ära pandud :D ,

 

Kohe regulaarselt ostad iga kolme kuu tagant endale jalanõusid?

Kui ma nii teeks, oleks mul garaazi vaja nende hoiustamiseks.

Ennem mõtleme kui ütleme.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kohe regulaarselt ostad iga kolme kuu tagant endale jalanõusid?

Kui ma nii teeks, oleks mul garaazi vaja nende hoiustamiseks.

Ennem mõtleme kui ütleme.

 

türa sa pead mängima mingit wannabe isat igal pool ...aastas 4 paari kosse mis siis, kutil raha liigub las ostab...Ja suht kedagi ei koti, mida sina teed...

Ennem mõtleme kui ütleme

 

endal mingid valged nike omad peamiselt kannan neid ...ja kapi nurgas seisavad mingid quicksilver omad ja mingid ossi puma kossid...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
türa sa pead mängima mingit wannabe isat igal pool ...aastas 4 paari kosse mis siis, kutil raha liigub las ostab...Ja suht kedagi ei koti, mida sina teed...

Ennem mõtleme kui ütleme

 

 

Ma ei ole ikka veel aru saanud, mis moodi sa nii kõva mees olla julged?

Sa oled kõigest 13, hoia oma mokk maas kui mina või mõni muu "suurem" inimene räägib, sina räägid siis kui kana kuseb.

Jube vend oled ikka, ma tuleks ja raputaks sind hea meelega, ei lööks, vaid raputaks, ehk saaksid oma suuvärgi koomale ja hakkaksid ükskord inimeseks.

Koolis kiusatakse siis tõesti nii palju?

 

Endiselt on mul Circa Lopez 50-ed (valged), Freeride mingid honey värvi talvesaapad ja Nike Air Flight kossupastlad. Ühed kulunud Zoo Yorkid on kah, mida kannan harva, kuna nad on oma aja juba ära elanud.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei ole ikka veel aru saanud, mis moodi sa nii kõva mees olla julged?

Sa oled kõigest 13, hoia oma mokk maas kui mina või mõni muu "suurem" inimene räägib, sina räägid siis kui kana kuseb.

Jube vend oled ikka, ma tuleks ja raputaks sind hea meelega, ei lööks, vaid raputaks, ehk saaksid oma suuvärgi koomale ja hakkaksid ükskord inimeseks.

Koolis kiusatakse siis tõesti nii palju?

 

Endiselt on mul Circa Lopez 50-ed (valged), Freeride mingid honey värvi talvesaapad ja Nike Air Flight kossupastlad. Ühed kulunud Zoo Yorkid on kah, mida kannan harva, kuna nad on oma aja juba ära elanud.

 

ära kujuta asju omale ette, fucking 16. a. töllmokk....

ja, et ennetatda sinu "ära panevat postitust" SAADA PM !

 

ühed and1 plätad kah ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ära kujuta asju omale ette, fucking 16. a. töllmokk....

ja, et ennetatda sinu "ära panevat postitust" SAADA PM !

 

ühed and1 plätad kah ...

 

Ma ei pea endale asju ette kujutama, sina oled siin see, kes on nii õhtu täis, et kohe plahvatab, kuna kopsud ei jaksa enam õhku sisse ahmida.

16. a, 16 olin ma siis kui ma siia foorumisse esimest korda ilmusin, ma olen siin kaks aastat ja natuke peale olnud, mis sa vastuseks saad? Oled nii palju ikka suvatsenud koolis õppida?

Miks kõik alati mulle mingit "ära panevat" postitust jauravad? Ise sa hakkasid mölisema, olid mees ennem, oled ka nüüd ja vaidled lõpuni.

Nike plätad on mul ka.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei pea endale asju ette kujutama, sina oled siin see, kes on nii õhtu täis, et kohe plahvatab, kuna kopsud ei jaksa enam õhku sisse ahmida.

16. a, 16 olin ma siis kui ma siia foorumisse esimest korda ilmusin, ma olen siin kaks aastat ja natuke peale olnud, mis sa vastuseks saad? Oled nii .

 

Sünnikuupäev

May 23, 1993 (16)

Liitunud

08-12-08

Postitusi kokku

1,336

 

ei klapi väga ...või eelmine kasutja sai banni scammimise eest vms ...ja ainuke, kes siin õhku täis on oled sina, igavene puupea...neti hero raputa omaette eks ...

 

oman veel asics ja adidas jooksu kossid

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sünnikuupäev

May 23, 1993 (16)

Liitunud

08-12-08

Postitusi kokku

1,336

 

ei klapi väga ...või eelmine kasutja sai banni scammimise eest vms ...ja ainuke, kes siin õhku täis on oled sina, igavene puupea...neti hero raputa omaette eks ...

 

oman veel asics ja adidas jooksu kossid

 

Kõike ei tasu uskuda mida sa näed, tattnokk.

Eeelmine kasutaja SAI bänni scammimise eest, ma ei ajagi seda tagasi, ei viitsi õigustama ka hakata, kuna sellest tekiks eraldi vaidlus. Mina õhku täis? Sina hakkasid siin ohkima, et minu asi kui ma endale ei jõua 10-t paari saapaid osta aastas või midagi sellist. Kui ma olen hero, ole mees ja tule sinna paintballi päevale, kui mul need kuulid otsa saavad, viskan sind selle markeriga.

 

Leidsin just mingid sussid ka, sellised vägevad karvased ja suured, lampjalgadele mõeldud.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mis naiste toss haha ? kes siin naiste tossudest üldse rääkinud on.

 

No m6nel ikka on p2ris naiste toss siin. ma ei hakka nimesi mainima igal yhel enda maitse ;)


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mingisugused Reebokid on mul


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

groot_produkt1130%281%29.BMP

Meeldivad väga :) Head võrkpallijalatsid (H)

SALA%20LIBRE%2012KT768%2054.jpg

Jalgpalli sisejalats.

PHM sellised, aga see oranz värv on sinine ja see alumine valge värv on oranz.

Ilus välimus, aga hõõruvad natuke :S

Converse-105846-Premiere%20Os%20ox-1-l.jpg

Vabaaja kossid (H)

Nike%20Tiempo%20Mystic%20II%20FG%20White%20Gold.jpg

Veel: Saapad on Timberlandi omad siis veel jooksutossid/tossud :D

Ei ole vist rohkem...Vb ei tule meelde. Ühed vabaaja kossid on veel, walkingust ostetud :)


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nike total 90 strike 3med - UNRELEASED NIKE TOTAL 90 STRIKE III SZ 10 LASER VAPOR - eBay (item 320455258124 end time Dec-05-09 12:02:45 PST) aint musta ja valgega , tutvuse kaudu sain , need pole veel väljas ;) . http://www.freshnessmag.com/wp-content/uploads/2008/01/puma-american-rag-05.jpg sellised mustad . http://www.135sport.pl/do/image/_big/NIKE_FINSTAR_318428_111_3.jpg , sellised valged http://nicekicks.com/images/puma-sky-ii-low-st-patricks-2.jpg . sellised kunstad http://www.soccer.com/Images/Catalog/ProductImages/300/761016.JPG . Paar paari tosse on veel aga nimesi ei tea vaatan järgi siis ütlen :P . To KRISTO , need elemendid on pandavad ;) .


[sIGPIC][/sIGPIC]

I LIVE FOR THE HARDER STYLES !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
hello-kitty-kummikud-2.jpg

Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
large_vans_bushnell.jpg

Endal need valged :).

 

Kui mul jalg kipsis oli soovitas arst mul selliseid kanda:S


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

1_123817_1.jpg

Sellised, ainult tald pole nii paks, õhem natuke.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.