Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Tossud !

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas
cobalt, seljuhul meenutab sinu stiil mulle gooti/emo poolt.

 

word on that ...


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
cobalt, seljuhul meenutab sinu stiil mulle gooti/emo poolt.

 

No shit Sherlock! alles said teada ve? Mul kogu elu käib emo ja gooti ja punk stiili järgi, ainuke asi mis mul selles stiilis pole on auto, mida võib nimetada autopede autoks :P

Soeng ntx, tukk on mul mingi 5cm yle lõua, mustad, sarnane soeng, nagu mu tydrukul :P, me nagu õde ja vend välimuselt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
omg kui halb maitse siin enamusel.

Enamustel piltidel olevaid jalatseid ei saa kuidagi TOSSUDE alla liigitada, aga ikkagi on need rõvedad, mingid wannabe gangsta f**king footware.

Ise kannan enamasti ketse (converse, rahvavärvide, kasvõi hinnapomm) aga ikka parem kui migi wannabe gangsta toss.

Ise pole tossu ostnud/kandnud juba mingi 5a maby

 

mõned mis mul on

http://1.bp.blogspot.com/_LpWSK60Su6g/SY3NCtp_r-I/AAAAAAAAAII/0v69dYwlHes/s320/converse.jpg

bagginsshoes.com sarnast värvi)

 

k pekki kah ei viitsi otsida rohkem, veelvähem pilte teha!

 

kuradi lammas, see et sulle meeldivad mingid needistatud shiimeilid kes kannavad vikerkaare värvides ketse ei tähenda, et teistel sitt maitse on. oss raisk.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas pole mitte stiilsed ?

 

ugliest-shoe-ever-adidas-kobe-ii.jpg


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lacoste_Shoes.jpg

 

Midagi sellist, Kristiine ABC Kingist.

poolteist kilo

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ostsin sellised.

http://cdn.overstock.com/images/products/1/449/P11706048.jpg

Montel Paradise-ist, seal oli mingi tühjendusmüük vms 699 kr.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kets - emo , gooti stiil ? Mis Aare ja need kes temaganõus on on idioodid ? Kets on vabaaja jalts , seda kannavad kõik. Emod , metalistid , punk , rap jne jne tüübid. Niiet Aare sa panid täiegi mööda, tard. Pigem kannavad emod neid lahedaid skeite , mida kõik vennad pmst siit kannavad.. masedavad tüübid siin ikka..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kets - emo , gooti stiil ? Mis Aare ja need kes temaganõus on on idioodid ? Kets on vabaaja jalts , seda kannavad kõik. Emod , metalistid , punk , rap jne jne tüübid. Niiet Aare sa panid täiegi mööda, tard. Pigem kannavad emod neid lahedaid skeite , mida kõik vennad pmst siit kannavad.. masedavad tüübid siin ikka..

 

FFS teil pole ikka emo tähendus selge.

 

Emod: Overneedistatud sitakotid kellel kulmud, ripsmed, silmad musta värvi värvitud. Mingid platformid on jalas, mustad PIKAD juuksed ja nuga taskus, et saaks end veidi rahustada kui emme ütleb neile: oled emo.

 

Arusaadav? Emod pole ''need skeitidega tatid kes on oma arust täiega lahedad vennad mida pmst siit kõik vennad kannavad'' Reebok ei ole lahe, my mate.

 

 

Teemasse:

Endal DC-d, siuksed punase mustaga. Mugavad suht ja odavad olid ka see aeg. Suve algusest käin, ainult veidi kulunud on kõrvalt. Värv on maas, aga muidu hea. Pilti ei leid


paukson.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kets - emo , gooti stiil ? Mis Aare ja need kes temaganõus on on idioodid ? Kets on vabaaja jalts , seda kannavad kõik. Emod , metalistid , punk , rap jne jne tüübid. Niiet Aare sa panid täiegi mööda, tard. Pigem kannavad emod neid lahedaid skeite , mida kõik vennad pmst siit kannavad.. masedavad tüübid siin ikka..

 

Emod ja skeite? Väga vähe, emod on oma kuradi ketside ja tennistega. Ära pane tarka matvei. Samuti nagu avaldas cobalt oma arvamust, avaldan ka mina, nii, et sa oled ise väga masendav kuju.

 

 

Ise soetasin sellised, väga mugavad, samuti meeldivad.

 

16791200914516529625134_l.jpg


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

EtniesAlphaWhtGrnBlkLarge.jpg

 

Eelmine nädalavahetus sai sellised soetatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

large_vans_bushnell.jpg

Endal need valged :).


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.