Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Keskkoolimuusikal: Lõpuklass(2008)

Soovitatud postitused

High School Musical 3: Senior Year

 

 

high_school_musical_3_poster_no_hotlinking.jpg

 

Žanr:Muusikal

 

Disney stuudio ülemaailmseks fenomeniks kujunenud ”High School Musical” jõuab viimaks ka kinolinale. Troy (Zac Efron) ja Gabriella (Vanessa Hudgens) peavad hakkama leppima tõsiasjaga, et pärast kooli lõpetamist lähevad nad erinevatesse kõrgkoolidesse. Seda enam ei tohi viimasest kooliaastast hetkegi niisama raisku lasta. Ning tegemist neil ka jagub, sest lisaks korvpallimeistrivõistlustele ja lõpupeole organiseerivad East High’ lõpuklassi õpilased ka suurejoonelise muusikali, mis võtaks kokku nende ühised kogemused ning lootused ja hirmud, mis seotud tulevikuga.

 

 

Osades Zac Efron (“Juukselakk”), Vanessa Hudgens (“Kolmteist”), Ashley Tisdale (“Hannah Montana”), Lucas Grabeel (“College Road Trip”), Corbin Bleu (“Galaxy Quest”) jt. Lavastas Kenny Ortega (“High School Musical 1-2”). Filmi jaoks kirjutatud 10 uut laulu on seotud tantsunumbritega, mille lavastamisel on mõeldud just sellele, et kasutada maksimaalselt ära suure ekraani poolt pakutavaid võimalusi.

 

Jookseb hetkel Plazas,isiklikult soovitan vaatama minna.Ma ei ole kuigi suur muusikali fän,aga see film on minu arust midagi erilist.Räägib just 17-18 muredest ja probleemidest.Võibolla kui ma 13-14 aastane poiss oleks,siis tõesti ei viitsiks minna :)

 

Nädalavahetuse Ameerika kõige vaadatuim film.

 

1.High School Musical 3: Senior Year Piletitulu:$42,000,000 nädalavahetusi:1

2.Saw V Piletitulu:$30,500,000 nädalavahetusi:1

3.Max Payne Piletitulu:$7,600,000 nädalavahetusi:2

 

numbrid räägivad enda eest :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tahaks ka näha aga ei tea kas liigub tallinna poole :S

Esimesed 2 osa on ka super, ma ise küll 14 kuid deem rsk, see tundub kuidagi vägev :D

Nii et soovitan kõigil minna, kellele isegi muusikalid ei meeldi


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei tundu huvitav...


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

Õudusfilmid on ikka etemad kui mingi muusikal, seda käidi vaatamas nii palju, kuna see Zac Efron näitles selles:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Õudusfilmid on ikka etemad kui mingi muusikal, seda käidi vaatamas nii palju, kuna see Zac Efron näitles selles:D

Ei ütleks, et ma nt sellepärast kinos käisin, aga tõsi ta on õudusfilmid jäävad parimateks.

 

Muidu kena film välja kukkunud.


Every good-bye makes the next hello closer..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.