Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Hoiatus 75k tapjatele (pvp worlds)

Soovitatud postitused

VIP

Ehk siis rsc sai üks tüüp siis seda 75k gambleit tehes sellise asja:

081027055320jh2qx1.png

 

Ehk siis need kes tahavad tappa sõpru 75k eest et saada häid drope (nim. Gamble-ks) siis mõelge ennem.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

jagex , gf .

 

niii gei annab, olla ime et dfh saad , siis äkki saab ka banni , nja , jagex , u did it again.


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Lol mul oli sama asi sellest kui ma parooli mitu korda valesti panin:D

 

Ei ole , siis on teine asi kui paned parooli mitu korda valesti , siis ütleb et sisestasite sellel IPl liiga palju pw valesti , oodake mingi 5(või oli 15) minti ja proovige uuesti


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lol mul oli sama asi sellest kui ma parooli mitu korda valesti panin:D

 

Peaaegu, ainult et sinu kiri oli täiesti teine.

 

Aga jah, Jagex paneb nüüd toredaid IP banne, suht hea :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

omg see küll pvp 75k pärast pole, ma panin oma noobiacciga mitu korda valesti passi, tuli sama asi


 

 

EESTI KEEL LONGAB :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Muide , mul oli nii et ma jäin vahvlit vaatama , acc logis välja , siis ütles et 5 korda valesti pw , siis panin uuesti login , ütles seda sama mis seal :)

Aga siis panin korra quit ja jälle rs world lahti siis sain sisse :)

 

omg see küll pvp 75k pärast pole, ma panin oma noobiacciga mitu korda valesti passi, tuli sama asi

 

 

Teie lollid peaksite rohkem runescapei tundma.

Ma teie pärast tegin selle pildi , panin 5 korda vale password ja VAADAKE HOOLIKALT LOLLAKAD!

failkg1.png

 

VÕRRELGE NÜÜD


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

jagex on tark .


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tra kui 10 inimest ütleb et neil viskas sama asja ette SIIS KA VISKAS SELLE ETTE !!


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

m6nel siin kyll m6istus terve pole ...kui sa logid walesti sisse mittu korda siis sa ei saa yldse logida 5 - 15 min , ja siis selle 15 min jooksul sai ei sa yhegi acciga sisse logida ...samma teema on siin vahvlis kah ju paned 5 korda vale parooli siis 15 min pead ootama

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

081027055320jh2qx1.png

 

 

 

failkg1.png

 

 

Manraynor, võrdle ise.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

ISSAND JUMAL! NEED PILDID ON 2 ERINEVAT ASJA! MA TÕLGIN IGAÜHE ÄRA SIIS KUI TEIE EI OSKA INGLISE KEELT!

 

Pilt #1.

Teie arvuti aadress on blokeeritud kuna seda kasutati reeglite rikkumiseks.

 

Pilt #2.

Liiga palju valesid sisselogimisi teie aadressilt. Palun oodake 5 minutit ja proovige uuesti.

 

VAHET EI NÄE!?

 

Ning need kes arvavad et teise reegli pärast siis Gamble on bug abuse , kuna sa kasutad Dropi süsteemi ära et endale kasumit teha. Sest kui teed 75k gamble ja oled kaua wildis olnud , siis võid sa saada kuni 150k+ dropiks.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.