Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Hoiatus 75k tapjatele (pvp worlds)

Soovitatud postitused

VIP

Aga kasutaja jääb ikka alles ?

Nagu ma aru saan aind leht subnet bannitakse ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kurat küll, ma vaatasin, et keegi teine tegi selle teema ja Man lihtsalt pani oma pildi, mis tema arvates oli sama. Vaatasin ikka väga valesti.

 

Muidugi ma saan aru, kuigi ega see pole mingi bug abuse. Sama hästi on siis ükskõik mis kolli tapmine abuse, vaid selle vahega, et see "koll" sureb meelega. Ma pigem kaldun arvama, et sai automise eest banni vms. (ei ole ju kirjas, et sai just gamble pärast)

 

 

// t*ra küll, kui lollilt ma arvasin :D Häbi, häbi, häbi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

See on bug abuse , mõtle natuke loogiliselt. Bug abusei eest saad Banned kui kasutad mingi bugi enda kasuks. Kui riskid 75k siis sa saad peaaegu alati 2x+ rohkem raha tagasi. See on süsteemi ära kasutamine ja saaks sittaks hästi millide raha müüa niimodi


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui selline bug on siis Jagex parandaks selle enne ärra kui hakkaks inimesi bannima.

 

See, et IP on blockitud on enamasti ajutine ja enamasti kuna salasõna on valesti pandud liiga tihti.

 

Mul on nii ka olnud - mängin runet normaalselt, lähen teisele kasutajale, pass meelest, näitab siis et blocked.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vahet pole võta või 75k cashi aint kaasa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Frees on 25k


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täpselt, see on süsteemi ära kasutamine. Jagex planeeris neid PvP worlde ju nii kaua. Kuidas nad siis sellega ei arvestanud? Ma usun, et arvestasid, tehes enda arvates drop rated väga lowiks. Näiteks ma tegin ka seda ~30 korda (~15 surin mina, ~15 suri teine inimene) ja ma ei saanud küll mitte midagi.

Süsteemi ära kasutamine pole ju tegelikult bug abuse, kui selle üle järele mõelda. Jagex-gi kasutab ju seda ära, ja kuidas veel! (Näide: teevad behind the scenes hästi põnevaks, tegelikult see seda pole. XP modifying gear - right...) Aga noh, see ju tõmbas siis kohe inimesi uuesti mängima ja raha voolas neile sisse.

 

Seega, ma tõesti ei usu, et see gamblemise eest on pandud (IP ban).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

raudselt on gamble eest, tra ostke brain endale kui aru ei saa.

igatahes suht paras neile kes bann saavad, ongi liiga lihtne süsteem rikkaks saada.

Olen kuulnud lugusid kuidas tüübid on saanud gamble tehes dragon full helme.

Täielik pask, rune sellest saadik rikutud kui wild ära kadus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
raudselt on gamble eest, tra ostke brain endale kui aru ei saa.

igatahes suht paras neile kes bann saavad, ongi liiga lihtne süsteem rikkaks saada.

Olen kuulnud lugusid kuidas tüübid on saanud gamble tehes dragon full helme.

Täielik pask, rune sellest saadik rikutud kui wild ära kadus.

 

Pooldan, hea meelega tradeks maini pealt, mis on seisnud nädalaid 50m pure peale ..

 

Täpselt, see on süsteemi ära kasutamine. Jagex planeeris neid PvP worlde ju nii kaua. Kuidas nad siis sellega ei arvestanud? Ma usun, et arvestasid, tehes enda arvates drop rated väga lowiks. Näiteks ma tegin ka seda ~30 korda (~15 surin mina, ~15 suri teine inimene) ja ma ei saanud küll mitte midagi.

Süsteemi ära kasutamine pole ju tegelikult bug abuse, kui selle üle järele mõelda. Jagex-gi kasutab ju seda ära, ja kuidas veel! (Näide: teevad behind the scenes hästi põnevaks, tegelikult see seda pole. XP modifying gear - right...) Aga noh, see ju tõmbas siis kohe inimesi uuesti mängima ja raha voolas neile sisse.

 

Seega, ma tõesti ei usu, et see gamblemise eest on pandud (IP ban).

 

Eks näis 89 rune chaini on veel alles, aga p2p on vist drop rate suurem ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

P2P-s lihtsalt paremad dropid... mida sa ikka nende corrupted dragon chainidega jne teed :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jah corrupted tehtigi f2p.!:D


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Inimesed Gambleisid et saada Dragon full Helme Jah?

Siis lugege seda .... GAMBLE ON ENAMASTI BUG ABUSE!

forumpostad5ra7.png


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Corrupted drag asjad on mõeldud f2p ...

vb rääkis f2p kohta ...


Ibloosmurf.png

eSmurfie.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Corrupüted drag asjad on mõeldud f2p ...

vb rääkis f2p kohta ...

 

Öeldi selgesti ju et dragon full helmi drop on BUG.:S


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Inimesed Gambleisid et saada Dragon full Helme Jah?

Siis lugege seda .... GAMBLE ON ENAMASTI BUG ABUSE!

forumpostad5ra7.png

 

DFH PvP's on bug ja see ei pidanud olema seal.

 

75k gamble inimesed ei tee seda DFH jaoks tavaliselt imo kuna see liiga haruldane. Teised dropid on ka ju suht head - enamasti inimesed loodavad 500k asju saada 75k eest.

 

Gamble ei ole bug abuse anyway. DFH saamine pole ka bug abuse tegelikult.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mod Kathy pani pange tegelikult..

 

http://forum.runescape.com/forums.ws?15,16,832,57855837,goto,2

 

Hello,

 

There seems to have been some miscommunication at the Jagex Castle. Please accept our apologies regarding this confusion.

 

I can confirm that the DFH, among many other dragon items, can be dropped on the PvP worlds.

 

Again, we are sorry for the confusion.


dumb2vp8.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

rofl, nice job kathy :DDD


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.