Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Westside .VS. Eastside

Soovitatud postitused

VIP

Cypress pani kinni, kuigi WS meeldib rohkem, cuz of Tupac Amaru Shakur.

Muidu päris lahe teema, miks bättlit teha :D Laulu varastamise pärast.

Ei normaalne :D


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Tra bong sa mölised siin tarkur. õppi räppima siis tule siin targutama, kukk raisk.

Ja kui midagi veel on siis pane oma eastsidega ajama. Peenis

 

Õpi räppima ?

 

kas ma olen öelnud et ma olen räppar? KUST PERSEST SA SEDA VÕTAD ???

 

 

Näita siis meile oma mõnda räpi lugu kui sa nii gängster vend oled ja räägid mulle et õpi räppima!

 

Täiesti perses mis debiilik...


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eks jah...igasuguseid leidub, ma teadsin kohe et sellest teemast ei tule midagi head...

Ja siin siis on tulemus kaks "NetiGängsterit" lubavad juba peaaegu üksteist sellepärast maha lüüa et kumbki ei oska räppida... West West Ya'll...West omas ilmselgelt 1980-2008 ja nad teevad seda edasi...Cypress Hill ei ole mitte Latingo's? mis valgetest te siin küll huvitav räägite...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eks jah...igasuguseid leidub, ma teadsin kohe et sellest teemast ei tule midagi head...

Ja siin siis on tulemus kaks "NetiGängsterit" lubavad juba peaaegu üksteist sellepärast maha lüüa et kumbki ei oska räppida... West West Ya'll...West omas ilmselgelt 1980-2008 ja nad teevad seda edasi...Cypress Hill ei ole mitte Latingo's? mis valgetest te siin küll huvitav räägite...

luv u!:ty

 

Sellise värgi ümber käib alati sõda. Vahet pole kas nemad räpivad seal ja varastavad teiste laule või meie vaideleme siin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Westi ja Easti vahel käib juba pikemat aega sõda. Oleks 2pac elus veel ja Westis, poleks Cypressist mitte midagi alles, nad oleks nii ära saanud selles Beefis et ise ka ei usu. Aga noh mis teha.

 

East.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hahahahah head vidoet !!!


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kokkuvütte East sai lutti:D


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Westi ja Easti vahel käib juba pikemat aega sõda. Oleks 2pac elus veel ja Westis, poleks Cypressist mitte midagi alles, nad oleks nii ära saanud selles Beefis et ise ka ei usu. Aga noh mis teha.

 

East.

 

Oled kuulnud et Oleks on paha poiss?

Ja see et Easti ja Westi vahel sõda käib...seda veel telekast näinud pole aga seal on pigem "sõnasõjad" jms pask.

Miks sa selles nii kindel oled, et Cypressi enam poleks, kui 2PAC oleks alles?

Minule isiklikult 2PAC pole mitte keegi, ostsin 150 krooni eest ta ühe mingi plaadi mis on täielik saast, selline halli karbiga papist...5. laul oli hea see they dont give a fuck about us...DRE on igakell ja iga muu ajaühik parem kui 2pac..miks te 2pac-i kõik kummardate ma ei saa aru? Aga eks see olene ennekõike selles mis stiil meeldib..?:?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

2pac on mitu korda parem kui Cypress või mingi Dre. Ja kust ma tean miks Cypressist midagi alles poleks?

Sest Biggie sai juba nii ära et ta ema ka ei usu seda. Biggie sai nii mitu lugu vastu et jube. Ja su oma mure kui ei meeldi, oldschool ja 2pac da best, ei koti mida arvatakse. Kui ta sulle mitte keegi pole, mis plaadi ostsid siis? Dre ei küündigi sinna kus 2pac on. Võibolla sinu arvates jah Dre parem kui 2pac, aga teha küsitlus, siis jah, ei hakka rääkimagi enam. Nii et 2pac Amaru Shakur da best 4 life N.I.G.G.A.Z.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
2pac on mitu korda parem kui Cypress või mingi Dre. Ja kust ma tean miks Cypressist midagi alles poleks?

Sest Biggie sai juba nii ära et ta ema ka ei usu seda. Biggie sai nii mitu lugu vastu et jube. Ja su oma mure kui ei meeldi, oldschool ja 2pac da best, ei koti mida arvatakse. Kui ta sulle mitte keegi pole, mis plaadi ostsid siis? Dre ei küündigi sinna kus 2pac on. Võibolla sinu arvates jah Dre parem kui 2pac, aga teha küsitlus, siis jah, ei hakka rääkimagi enam. Nii et 2pac Amaru Shakur da best 4 life N.I.G.G.A.Z.

 

vaata poiss...Enamus pole ennast Dre-ga lihtsalt kurssi viinud. pac on surnud ja selleks ta jääb. Ja kas mitte Dre ei alustanudki paci tähelendu? minuteada oli ta tal produtsent, nii et pac sai temakaudu kuulsaks nagu paljud praegused hip-hop staarid. Plaadi ostsingi sellepärast et tahtsin teada miks too sepp nii "armastatud" on ? Ega me ei saagi jääda siia minu ja sinu muusikamaitse üle vaidlema, mina olen oma eelistused avaldanud ja seda tegid ka sina, comprende?;D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

WestCoast


:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

lol bumpin vana teemat veits aga.

 

east mulle üldse ei meeldi , no selle võrdluse põhjal mis bong lisas oli jah east parem , aga näiteks mina ei tea ühtegi räpparit east sidest , enamused ikka westside.

 

cypress hill üldse ei meeldi mulle , cypress hill võib ju teha weedi nii , e nad ei saa trahvi neil on lubatud see nagu bob marley poegadelgi , 3g a day oli vist.

 

ei meeldi cypress hilli muusika.

ei meeldi latiinode räp.

samuti ei meeldi ka soulja boy , igas laulus tantsib no mida vittu nagu , i got new dance for all ya.

 

head on , 2pac , lil wayne , gucci mane , brisco , Notorious B.I.G , Young jeezy , Ludacris , Birdman , neid sitaks veel ei viitsi nimetada / ei tule meelde.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

lil wayne = gay, ta ei ole räppar, vaid lollakas ajukääbik, kes üritab spittida. See, et tal kuulsust on, ei tähenda, et ta räppar on, see wayne läheb oma sitaga üle käte juba.

2Pac on üli viis, surnud, kuid oma muusikaga ta elab veel kõvasi aastaid ja ma ei kahtle selles üldse. Need, kes ütlevad, et 2pac on sitt, siis nad ei saa aru, millest ta oma lauludes räägib. Muidugi pole tal kõik laulud head, kuid enamus. Tänapäeva räpp on üldse nii putsis, on nii vähe inimesi, kes teevad korralikult ja häid lugusi, kuid enamus mingid pederastist tühikargajad, kes ajavad MTV-s ja mujal ka sita keema. Vana räpp on parim ikkagi. Biidid ja sõnad n shit hoopis muu, kui tänapäeval. Need koerad ainult tänapäeval räägivad oma rahast ja et teevad eitedega nii ja või ajavad niisama mingit tõsist sitta. Cypressil on üks lugu, mis hea ja see kaa snoopiga.

 

Teemasse ka. Mulle east ei istu, kuid siin laksis ära cubele. Westis on kindlalt paremaid vendi, kes sellele CHle ära küttaks ja täiesti kindel selles.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
miks sa arvad , et lil wayne ei oska ?

 

 

nagunii mõtled lollipopi lol.

 

tal häid laule ka ma otsin mõne.

 

YouTube - Lil Wayne - Banned From TV *No Ceilings*

 

no ceilings tal uus plaat , see ikka hea.

 

 

kui lil wayne on hea siis sa ei tea tõesti hip-hop'ist midagi ..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kui lil wayne on hea siis sa ei tea tõesti hip-hop'ist midagi ..

 

True.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aam, nii et sa tahad öelda, et ta suudab ennast meedia ja teiste inimeste eest nii 13 aastat varjata, et keegi pole teda näinud ? See oleks põhimõtteliselt võimatu, sest kui ta midagigi teeks kuskil väljas, ma arvan, et keegi ikka hakkas OMG OMG lõugama ja pilte temast tegema või filmima. Muidugi oleks väga ilus, kui ta elus oleks, kuid see tõenäosus on ikka väga tilluke. Ja youtubes on väga palju feiki, ära usu kõike sealt, lol.

 

E: Muidugi on teooriaid sellekohta, et 2pac elus ja need teooriad isegi väga mõtleva panevad.

Näiteks et ta kandis koguaeg kuulivesti, aga tol õhtul ei kandnud. Tema turvamehed ei teinud midagi muud, kui jäid maha istuma, keegi isegi ei üritanud järgi minna vms valgele cäddile. See cadillac kadus nagu niughti las vegases, aga las vegas keset kõrbe ja nii tuimalt kaob. Neid on veel palju palju, kuid ei viitsi rohkem ette tuua.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

2pac mingi 100% elus.

 

 

mingi vend teeb laule et your gonna miss me when im dead, ja siis endal tuli justm ingi uus laul välja ise juba 13 aastat surnud , ja ajab koguaeg et ta saab surma.

 

kui lil wayne on hea siis sa ei tea tõesti hip-hop'ist midagi ..

 

k lol.

 

vähemalt lil wayne teenib mingit raha , isegi kui ta laulda ei oska tal raha koguaeg tuleb , putsi need kekutajad kes maja ees punase rätikuga keksivad ja panevad riimi käivad relvadega ringi, sitaks kõvad vennad on nagu.ei saa üldse raha , elavad kusagil urkas putsi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.