Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Westside .VS. Eastside

Soovitatud postitused

Ime ,et keegi neid jääkuubikuid ja kakspakke kuulavad veel , :D mõttetu neegri tümm millest junnigi aru ei saa ... pakun ,et ESTside omab ära .

 

Järjekordne näide idioodist, õppige ülejäänud foorumlased.

Kui midagi tarka öelda pole, hoia mokk maas.

 

WestSide on teema, parim hip-hopi/räpi arsenal.

 

West ikka.

Eastis on old minuarust aind üks hea räppar,Biggie Smalls.

 

Unustasid P Diddy?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

p nüüd küll mingi vend pole kelle üle uhke olla.

east west mõlemad head. vahe neil on on aga siiski.

east: big l, krs one, onyx, gang starr; west: eazy, pac, tweedy, nwa, scc

mõlematel on häid esitajaid.

ühesõnaga on mõlemal omad trumbid.

eastil on biit vähe vihasem, eriti primo omad.

west seevastu stilish westcoast sound.

seega mõlemad head, ja kindlasti 100% parem kui eesti teema.

ja mingi piider kuskil vigises, et 2pac on pask, mõttetu neegri ila vms. no kamoon, kui sa kuulaks hip-hopi siis sa teaks et ei ole pask. pole mu lemmik, kuid siiski.

btw hiphop came from NY, bronx.


(H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See võis ju tekkida Bronxis, aga millegipärast sai selle koduks westcoast California.

east: big l, krs one, onyx, gang starr; west: eazy, pac, tweedy, nwa, scc

mõlematel on häid esitajaid.

Kas ma sain õieti aru, et sa mainisid, et NWA on eastcoast teema?!

Kui poleks olnud P Diddyt, ei oleks olnud ka Notorious Biggie Smalls'i. Vaata filmi "Notorious".

Ja see Pac-i väide, isiklikult mina ei ole mingi Paci fän, kogemata ostsin ühe plaadi, kuid ei kahetse, sest seal on peal laul nimega "Ghetto Gospel", mis on ainus Pac'i kuulatav laul.

Ja ma usun, et ma olen ikka päris suur räpi/hip-hopi sõber.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minu arust on eastside oma biitidega just vähe rahulikum n shit, aga räägivad, et neil paremad biidid kui westil. Ei tea, aga lüürika poolt saavad nad kotti, see minu arvamus. Eazy-E on ka suht kõva paci kõrval, muidugi ka snoopy, mõned lood on ikka kuulatavad. Outlawz ka veel teeb lugusi(kes ei tea, siis paci loodud crew)ja mõned uuemad lood, mis nad teinud, on päris head. Easti ma peaaegu ei kuulagi. Aga kellele Onyx meeldib ja 18+ või alaealine, aga kellel 21 aastane kaine saatja, võib minna Korterisse 3. detsembril nende esinemist vaatama.

EESTI HIP-HOP FOORUM • Vaata teemat - ONYX Tallinnas....Sittuge verd Alaealised XD :D:D:D rohkem infot.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See võis ju tekkida Bronxis, aga millegipärast sai selle koduks westcoast California.

 

Kas ma sain õieti aru, et sa mainisid, et NWA on eastcoast teema?!

Kui poleks olnud P Diddyt, ei oleks olnud ka Notorious Biggie Smalls'i. Vaata filmi "Notorious".

Ja see Pac-i väide, isiklikult mina ei ole mingi Paci fän, kogemata ostsin ühe plaadi, kuid ei kahetse, sest seal on peal laul nimega "Ghetto Gospel", mis on ainus Pac'i kuulatav laul.

Ja ma usun, et ma olen ikka päris suur räpi/hip-hopi sõber.

 

Ee.. esiteks, millest sa järeldad et koduks sai cali? ma lihtsalt küsin. nagu ma mainisin siis mina kuulan mõlemat.

teiseks, sa said valesti aru.

east: big l, krs one, onyx, gang starr; west: eazy, pac, tweedy, nwa, scc

Kolmandaks, mul pohui see nn. junior mafia.

Ning neljandaks, seda ma ei mõelnud sinu kohta, pidasin silmas seda inimest kes rääkis et USA räpparid on mõttetud (või olidki sina?) dno dont give fuck newayz.

 

Btw, kes onyxile? Ise kindel minek, sünnipäev samalpäeval.


(H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vaevalt, et mina ütlesin, et USA räpparid on sitad, olgem ausad, kas Eestis on mõni korralik räppar? Vähesed kuulatavad on meil ainult olemas.

Mõnele siit kindlasti tundub, et Cool D on räppar, edu selle jüngri kuulamisega.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ime ,et keegi neid jääkuubikuid ja kakspakke kuulavad veel , :D mõttetu neegri tümm millest junnigi aru ei saa ... pakun ,et ESTside omab ära .

 

krIIps vot seda venda mõtlesin.

kuigi jah, kui inglise keelt ei oska, siis pole ausõna mõttet nagu kuulata, tankist..


(H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis on veel Pac´il minuarust kuulatav, on "They dont give a fuck about us".

Ülejäänu on minujaoks ilmselge jamps.

Aga ma ei tulnud vaidlema siia.

Kõik Pac'i fänid, tulge ja avaldage arvamust, kas East- või WestCoast?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ikka West$ide.

Minu arust Paci head laulud

Life of an Outlaw

Better Dayz

They dont give fuck about us

Lastonesleft

Hit em up

Ghetto Gospel

Life Goes On

Troublesome 96

Holla At Me

Black Cotton

Catchin Feelings

Me and My girlfriend ( Tuttav vb kellegile, Jay-Z ja Beyonce vist ka seda esitanud, teistmoodi ainult.)

Pac's Life(Ft Ashanti & T.I)

Runnin'(Dying to live ft biggie)

On veel, ei viitsi lihtsalt kirjutada. Mulle see artist istub.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Westside !

2014 = 2+0+1+4=7, kui arvutada.

 

aa njh .

2012 on maailma lõpp . (nii öelda)

aastaks 2014 vaevalt et ta kuhugi tuleb . :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

2pac ikka best.

 

Mainimatta on jäetud tema laulude hulgast, mis mulle meeldivad.

 

The Uppercut

Changes

Dumped.

 

East sidest parim Biggie ,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mainimatta on jäetud tema laulude hulgast,,

lisaks kõikidele eelnevatele So Many Tears, Resist the Temptation, Part Time Mutha, No More Pain, 2 of Americaz Most Wanted + palju teisi.

 

Westis on (The) Game ka.

 

aa ja Nas on ka veel tegija.


dumb2vp8.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Minu arust on eastis ja westis mõlemas head lauljad . :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Mõlemas pooles on tegelikult väga häid räppareid.

Ei saagi kohe öelda kumb parem on.

 

Eastis : Wu-Tang Clan , The Nothorious B.I.G.(aka biggie)(R.I.P), Ghostface Killah , Gangstarr , Immortal Technique , MF Doom , Marley Marl , Nas , Redman , RZA jne.

Tegelt neid on sitaks veel aga mõned parimad..

 

Westis muidugi mingi eminem,dre jne.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
eminem on bullshit,

oldschool vennad olid parimad.. 2pac, eazy-e.. 2paci story ming millegipärast huvitab üpriski palju.. See Las-Vegases tulistamine jne..

 

Eminem on sitt ?

Hhahhaha, naljamjies.

Btw eminemil on ka sitta kanti oldschool teemat, lihtsalt ta on üks vähestest kes on püsima jäänud.

 

Ja nendest surnud räpparitest enam kasu ei ole...


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui keegi tahab räpajaloo magusamatest hetkedest visuaalselt aru saada, siis tirige selline dokumentaalfilm: "Welcome 2 Deathrow". Mul on see endal olemas, päris palju infot sai sealt, mida ma ise ei teadnudki. Kõike Suge Knighti tegemistest ja Pac'i omadest jne. Kõik alguseaastad väga detailselt.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Biggie film oli ka päris vaadatav.

Seal on kogu see 2paci ja biggie teema ära näidatud.

Teemaga on veits mööda pandud... aga väga hull ikkagist, soovitan vaadata!

 

Asi oli nii et 2paci vaenlased tahtsid teda ära tappa, aga mõeldi et miks tappa tasuta ja küsiti biggie käest million dollarit 2paci tapmise eest.

2pac lasti maha, biggie andis milli ja 6 kuud hiljem sai ise kuuli.

 

Aga jah, nendest surnud räpparitest enam kasu ei ole,

ja eminem on sitt ? wtf, polegi nagu midagi öelda nii debiilse lause peale.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eminemi kohta

"Yeah the second verse is Masta Ace, and it sounds like Eminen because Masta Ace is one of Eminem's inspirations."

Minu jaoks ei ole Eminem eriline hitimeister samuti, kuna hip-hop/räp on ikkagi mustanahaliste pärusma. Kuid eks tal mõni hea laul ka on.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.