Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Ranged 99 account[Lord_Sanki0]

Soovitatud postitused

Login:081025152703qj5.png

Stats:081025153005jq4.png

Bank:081025153020zk8.png

Quests:081025153030xk2.png

Tehtud:ntx Dt, MM, Dragon glowes, Shilo village, Underground pass, Jnejne.KÜSIGE!

Combat:081025153051en9.png

BlackMarks:081025154259qf0.png

 

Müün acci maha, sest Kossutrennis ei jää rsi jaox enam üldse aega ja raha läheb valgu jaox vaja :P.

1Kuu Member[31 days tänasest]+12,5m~[18 ea]+ account=300+ Offer.

Ette ei anna mitte mingil juhul, sest BP on maas.[h2h Ok Tartu, MM? sina maxad ja usaldusväärne (admin suht only)]

Olen 1.mene ja ainuke omanik. Kaasa saab kõik informatsiooni accoundi kohta mida tahad.

sanderkaasik13@hotmail.com.KÜSIGE infot kui on vaja.

 

 

BY SHADOWCAT:

Kui kellegil on lugemispuue, SIIS SIIA TEEMASSE EI SPAMMITA.

HETKEL KUSTUTASIN KÕIK ILMA WARNIMATA. Järgmised spammijad saavad KÕIK 2p WARNED.!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
keri v*ttu krdi tatt. Mina olen ainuke omanik, kes sinu meelest veel omanik on ?!

Kui sa leiad kellegi, kes veel peale minu selle acciga sisse saab siis maxan sulle 1000.- ja kui ei leia maxad mulle ?

Niiet , kui sa sittagi ei taju siis suu kinni ja pls OSTA ELU.

 

kui see mis eespool räägiti poleks tõsi ei räägiks sa nii .

 

kohe arusaada , et närvi lähed .

 

ja sellel kasutajal on mitu omaniku , .=/


tyler_the_creator_signature_2_by_creepncrawl-d4181cy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

OMG?!

ma lähennärvi sest INIMESED EI SAA ARU

BlackMark eespool välja toodud mingi 0.6 vist

KUI SELLEL ACCIL ON MITU OMANIKKU SIIS TÕESTAGE SEDA, laske kellegi teisel peale minu sisse logida, maxan 1000.- ausalt.

need, kes varem selle acciga pelasid EI OLE ENAM OMANIKUD, nad on minevik saate aru?

NAD EI Saa acci tagasi võtta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tahad t6estust et see acci oli 3 kuud tagasi minu k2es nightwarilt ostsin 600eekiga sa krdi nendu tapa 2ra ennast..voin mone pildi yless lykata sellest ajast kui m2ngisin...

 

 

tagasi saan votta monip2ev kui leian plaadi kus peal mul see rune pudi on siis n2ed ja loodan et maksad 1k 2ra

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.