Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Suht hea , võiksite vaadata :d

Soovitatud postitused

VIP

Kõvv !


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Va. patrioot välja tulnud . Kõik kraam mis siit läbi käib on kas mingi mega lame (enamus juhtudest) või ammu nähtud aka (teistest foorumitest siia hiljem copytud) :uni:

 

Sulle , kui sa paistad nii tark olevat ning sulle ei paku see huvi , kes sul käsib seda vaadata , veelvähem kommenteerida siis? Huh , sattusin selle peale kui kuulasin Smooth Criminali :-)


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sulle , kui sa paistad nii tark olevat ning sulle ei paku see huvi , kes sul käsib seda vaadata , veelvähem kommenteerida siis? Huh , sattusin selle peale kui kuulasin Smooth Criminali :-)

 

Ma ei ole rääkinud ,et siin miski mulle huvi ei pakuks ,vaid esitasin ühe lihtsa küsimuse seoses foorumi ja selle teemaga !? Vastuseks sain ,et ma olen ajast maha jäänud? Cmon ,ma ei saa pihta eriti . :h:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.