Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Oeh.

Soovitatud postitused

http://vahvel.net/showthread.php?t=29906&page=10

 

Postitused 82, 83, 84, 86, 90, 91, 93.

 

Kas selle foorumi ükski inimene ei suuda oma suud kinni hoida või mõelda, enne kui nad postitavad? Kas administratsioon tõesti ei tee vahet reeglitevastastel postitustel ja normaalsetel postitustel või on teid siin nii vähe, et mitu päeva järjest ükski CSi alafoorumi alla ei satu?

 

Mina igatahes ei taha, et minu teema täituks mingite mõttetute postitustega, kus üks inimene sõimab teist ja teine esimest. Olge nüüd head ja kustutage need 7 postitust ära. Üheski normaalses foorumis ei jäta administratsioon selliseid asju lihtsalt alles.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tegelikult ma tean, mida sa tunned.

 

Sa oled vägagi õnnega koos, et selle foorumiga varem ei liitunud. ;)

 

See, mis siin vahepeal toimus, oli jube!

 

Bring up the first post!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Likvideerisin probleemi, ja kui sul järgmine kord probleeme peaks olema MÕNINGATE postitustega, siis Palun saada Mulle private Message, kui veel midagi taolist märkad.

Palun arvesta ka sellega, et siiski moderaatorid ja administraatorid on inimesed, ja nad ka ei jõua igale poole. Siis selleks et see kindlasti tehtud saaks järmine kord -> Private message-> ShadowCat.

Selleks ei pea iga kord uusi teemasid tegema.

Tegelen nendega.-

Aitähh.!


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.