Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M:Cb 76/77.

Soovitatud postitused

Müün siis oma kasutajat.

Põhjus miks müün ? Ma mängin teise mänguga.

Niisiis, pilte ka, Statsid ruun032lw9.jpg

Ja pank ruun033nj4.jpg

Questpointe 94. Tähtsamad questid tehtud: Dragon slayer, Monkey madness, Lost city jne.

Natuke siis ajaloost, kasutaja on tehtud aastal 2006. Algul vormisin ta mingiks range pureks, siis tegin mainiks. Väga palju olen pause teinud ja teiste kasutajatega mänginud. Memberiks teinud siis 2 korda . Mõlemal korral 1 kuu.

Kaasa saab küsimused, eelmised membeshipi koodid ja vanemaid paroole ka.

Hinda küsiks teilt 100 .-

Mu andmed siis

Robert Kala ( Nimi) Elan Aegviidus, Harjumaal. Kasutan Ühispanka. Olge siis muhedad ja ostke ära . :ty

Msn on [email:115588rw]agentropz@hotmail.com[/email:115588rw]

 

Bump. Hind nüüd 75 krooni. Kuna pangas ainult mingi 100k . Kuna selline tore inimene nagu kurikoer10 scammis mind pole seal enam midagi.=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Blackmarks?

 

Salakad?


34485g4.png

 

Ainus ja õige msn - [email:yhg8hq3v]Nike_Slave@live.com[/email:yhg8hq3v]

 

:cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Blääääk marke on 0 . Ja salakad peal, saab kaasa .

 

On ka välja pakkuda level 58, kellel on ranged 65 ja defence 40. Dragon slayer on tehtud. Kõik pakkumised oodatud. Bronxrangeri autowin 80 krooni, praegu hinnaks läheb 60 krooni !

 

Bump!

 

Bring

Up

My

Post

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

salejv2.jpg

sale1xc8.jpg

sale2dg6.jpg

Need kasutajad saab siis kaasa + 2 mingi lvl 50 veel. Alghind 70kr, Autowin 80kr.

Scammeritel palun mitte tülitada, kuna siin foorumis neid juba palju mul ette tulnud. Kasutajasid ette ma ei anna . Kasutan ühispanka.msn [email:1xe4jnkj]kalarobi@homtail.com[/email:1xe4jnkj] . Tahaksin kiiresti lahti saada oma kasutajatest kuna ei mängi enam. Olge mõistlikud ja ostke ära :kiss:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

bump KÕIK KASUTAJAD 50 krooni eest . Vaja lahti saada .

 

OKEI, kuna keegi ei osta, siis teen oksjoni. Esmaspäeval selgub siis, kes saab endale kõik kasutajad. Alghind 20 .- !!! Kõikide kasutajate eest .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.