Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Myyn com 125 ftp | 135 p2p!!!

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas

Kle palukjs kommentaarid endale hoida...aga jh kenku võime kasutada mm-i


34485g4.png

 

Ainus ja õige msn - [email:yhg8hq3v]Nike_Slave@live.com[/email:yhg8hq3v]

 

:cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

t*ra sa oled enda arust maru kaval mina olen accoundi esimene omanik raisk....!nüüd oled ilma kuradi scammer raisk!!!

 

kasutaja nimi on marekxxl ja kasutaja on tehtud mu venna poolt aastal 2004.

Siis hakkasin ise acci arendama,aga siis vahepeal käis kasutaja paljude käest läbi ,aga nüüd oli aasta otsa vaikne ja äkki ilmus mingi wannabe sycon välja,kes mängib siin esimest omaniku.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
t*ra sa oled enda arust maru kaval mina olen accoundi esimene omanik raisk....!nüüd oled ilma kuradi scammer raisk!!!

 

kasutaja nimi on marekxxl ja kasutaja on tehtud mu venna poolt aastal 2004.

Siis hakkasin ise acci arendama,aga siis vahepeal käis kasutaja paljude käest läbi ,aga nüüd oli aasta otsa vaikne ja äkki ilmus mingi wannabe sycon välja,kes mängib siin esimest omaniku.

 

Naq sa enne lugeda võid siis ma ostsin selle acci koos ANDMETEGA Eelmise omaniku käest...


34485g4.png

 

Ainus ja õige msn - [email:yhg8hq3v]Nike_Slave@live.com[/email:yhg8hq3v]

 

:cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
t*ra sa oled enda arust maru kaval mina olen accoundi esimene omanik raisk....!nüüd oled ilma kuradi scammer raisk!!!

 

kasutaja nimi on marekxxl ja kasutaja on tehtud mu venna poolt aastal 2004.

Siis hakkasin ise acci arendama,aga siis vahepeal käis kasutaja paljude käest läbi ,aga nüüd oli aasta otsa vaikne ja äkki ilmus mingi wannabe sycon välja,kes mängib siin esimest omaniku.

 

omg saage üle juba..ta ostis selle acci. sycon on üldse teine inimene ja oleks tore kui hoiaks selle teema späämi vabana. tõesta et see just tema oli.=/

 

sorry sycon selle posti pärast.


jeee.JPG

I (L) Football

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

No problem fox:D

Aga ta ei saagi sellest aru...tema arvab et ma umbes scammisin selle acci...naq wtf?:P


34485g4.png

 

Ainus ja õige msn - [email:yhg8hq3v]Nike_Slave@live.com[/email:yhg8hq3v]

 

:cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ega jh mai jõua enam niimoodi vastata...võix nad naq eelmisi poste ka lugeda:D

 

Ty Bong:D

 

Ega jh mai jõua enam niimoodi vastata...võix nad naq eelmisi poste ka lugeda:D

 

Ty Bong:D

 

VÕTSIN ACCI MYYGIST MAHA KUNA LICALT EI VIITSI ENAM JAMADA...LAS SEISAB NIISAMA kuna mõnjed ei saa aru ju...:S


34485g4.png

 

Ainus ja õige msn - [email:yhg8hq3v]Nike_Slave@live.com[/email:yhg8hq3v]

 

:cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
oi jummal kas selle p'rast v6tad nuud muugist maha brainer et ma oma acci tagasi sain scammer raisk!

 

Tee pilt et oled accis sees ja süüdistad Sycon scammeriks siis usume sind, pilt võtab max 1 mint.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.